Tonda, Slávka a kouzelné světlo | 𝐂elý 𝐅ilm [2023] 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 CZ-SK DABING | 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 CZ CELÝ FILM ZDARMA HD

6 views
Skip to first unread message

Arianto Toni

unread,
Dec 7, 2023, 9:56:18 PM12/7/23
to Filmy CZ Dabing
Sledujte Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) online cz | Tonda, Slávka a kouzelné světlo celý film online cz | Tonda, Slávka a kouzelné světlo film online cz dabing i titulky | filmy Tony, Shelly and the Magic Light cz titulky HD 1080p | Tonda, Slávka a kouzelné světlo film online | Tonko, Slávka a kúzelné svetlo Online Film sk | Tonko, Slávka a kúzelné svetlo (2023) Plný film sk dabing | Tony, Shelly and the Magic Light (2023) online | Tony, Shelly and the Magic Light film.

Kde můžeme zhlédnout film Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023).

🔗 Sledujte Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) celý film HD 1080p

🔗 Stažení Tony, Shelly and the Magic Light (2023) celý film online zdarma


To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) spolu s informacemi.


O filmu Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)

Tony, Shelly and the Magic Light (česky: Tonda, Slávka a kouzelné světlo), (slovensky: Tonko, Slávka a kúzelné svetlo) je česko-slovensko-maďarský koprodukční dobrodružný stop-motion animovaný film z roku 2023 v režii českého režiséra Filipa. Pošivač. Získal cenu kategorie Contrechamps na Mezinárodním festivalu animovaných filmů v Annecy.

Tonda, Slávka a kouzelné světlo
Slovensko Tonko, Slávka a kúzelné svetlo
angličtina Tony, Shelly and the Magic Light (méně)
Animovaný / Rodinný / Dobrodružný
Česko / Slovensko / Maďarsko, 2023, 82 min
Režie: Filip Pošivač
Scénář: Jana Šrámková
Kamera: Denisa Buranová
Hudba: Ádám Balázs
Hrají: Michael Polák, Antonie Barešová, Ivana Uhlířová, Matěj Hádek, Jana Plodková, Pavel Nový, Jaroslav Plesl, Sabina Remundová, Eva Holubová, Linda Křišťálová, Kryštof Hádek, Vasil Fridrich, Jaroslava Obermaierová, Filip Pošivač, Martina Hudečková, Jana Zenáhlíková, Jiří Gráf (méně)
Produkce: Pavla Janoušková Kubečková, Jakub Viktorín
Střih: Marek Kráľovský
Zvuk: Péter Benjámin Lukács


Obsahy Filmy Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)


Jedenáctiletý Tonda má jedinečnou vlastnost - od narození svítí. Jeho možná až přespříliš starostliví rodiče se ho snaží držet doma, aby jej ochránili před vnějším světem. To se změní ve chvíli, kdy se před vánočními svátky do jednoho ze sousedních bytů nastěhuje Slávka, tajemná dívka, která mu obrátí svět naruby. Tonda v ní získává první opravdovou kamarádku, před kterou může odhalit fantazijní svět ve svém polštářovém bunkru. Slávka zase Tondovi ukáže zázračnou baterku. Ta svým světlem dokáže z obyčejných věcí vytvářet úžasné obrázky a kouzelné světy, které vidí pouze oni. Tím začíná jejich dobrodružné pátrání po původu záhadných chomáčků tmy, které vysávají z jejich domu sluneční světlo. Tonda, Slávka a kouzelné světlo je film o tom, jaké je to být jiný, příběhem o přátelství a fantazii, o světle a tmě. (CinemArt)

Datum vydání Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)

Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) má premiéru v kinech od 02.11.2023  a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

STREAMOVAT MÉDIA

Streamovaná média jsou multimédia, která jsou nepřetržitě přijímána a prezentována koncovému uživateli, zatímco jsou dodávána poskytovatelem. Sloveso streamovat odkazuje na proces doručování nebo získávání médií tímto způsobem. [Potřebné upřesnění] Streamování se týká způsobu doručení média, nikoli média samotného. Rozdíl mezi způsobem doručování a vysílacím médiem se týká zejména telekomunikačních sítí, protože většina doručovacích systémů má streamingový charakter (např. rádio, televize, streamingové aplikace) nebo nestreamingový charakter (např. knihy, videokazety, audio CD). Streamování obsahu přes internet přináší problémy. Uživatelé, jejichž připojení k internetu nemá dostatečnou šířku pásma, mohou například zaznamenat zamrzání, zpoždění nebo pomalé ukládání obsahu do vyrovnávací paměti. A uživatelé, kteří nemají kompatibilní hardwarové nebo softwarové systémy, nemusí být schopni streamovat nějaký obsah.

Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) celý film Český
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) Filmové premiéry
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) celý film Česka
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) sleduj filmy
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) online cz titulky
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) premiéra
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) online cz
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) online cz dabing
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) Celý Film
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) Titulky
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) DVD filmy
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) Blu-ray filmy
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) online cely film CZ
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) online
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) online film cz
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) online ke shlédnutí
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) celý film zdarma ke shlédnutí
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) celý film cz dabing
Tony, Shelly and the Magic Light (2023) online cz titulky
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) celý film
Tonko, Slávka a kúzelné svetlo (2023) online sk
Tonko, Slávka a kúzelné svetlo (2023) Plný film sk dabing
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages