alibaba vagy aliexpress ?
mert nem mindegy, alibabáról kapsz számlát, céggel és nem bolttal vagy
kapcsolatban, többnyire előre utalás van számla alapján.
És ahogy bekerül az itthoni rendszerbe, valószínű hogy vámolni is
fogják, papírokat kell töltögetni vám ás vámilletéket kell fizetni, bár
ilyen kis összegnél max vám illetéket csak
aliexpressről bár szintén előre fizetsz, többnyire minden fieztetndő
benne van, mert ez még nem nagy összeg, különösebb teendőd nincs egyszer
csak a kezedben
R.