alibaba

13 views
Skip to first unread message

Pataki István

unread,
Jun 10, 2026, 5:21:26 PMJun 10
to E-list (E-list)
Sziasztok!

Még nem rendeltem alibabáról, most lenne egy 7+eFt-os tétel. Mennyibe fog ez nekem fájni a végén?

Köszönettel
pi

jano...@gmail.com

unread,
Jun 10, 2026, 5:55:19 PMJun 10
to elektr...@googlegroups.com
Szia!

Ha az MPL hozza és vámolni kell akkor a vámkezelés fizetős. Legutóbb 10500,- Ft volt.

Jani
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/1UnDP6VU6S.5PaAQaYYBXT%40desktop-0blum5f.

Fekete Róbert

unread,
Jun 11, 2026, 12:51:53 AMJun 11
to elektr...@googlegroups.com
alibaba vagy aliexpress ?

mert nem mindegy, alibabáról kapsz számlát, céggel és nem bolttal vagy
kapcsolatban, többnyire előre utalás van számla alapján.
És ahogy bekerül az itthoni rendszerbe, valószínű hogy vámolni is
fogják, papírokat kell töltögetni vám ás vámilletéket kell fizetni, bár
ilyen kis összegnél max vám illetéket csak

aliexpressről bár szintén előre fizetsz, többnyire minden fieztetndő
benne van, mert ez még nem nagy összeg, különösebb teendőd nincs egyszer
csak a kezedben

R.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages