--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom skupiny "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto skupiny a prestať od nej prijímať e-maily, zašlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/5ba67613-1040-4f4c-b5f5-a9fedd312126n%40googlegroups.com.
priamy odkaz do josm?
--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom témy v skupine "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto témy, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/topic/osm_sk/0hdPj_9YHJ0/unsubscribe.
Ak chcete zrušiť odber tejto skupiny a všetkých jej tém, pošlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/c4ec2fcc-755d-4384-8a1c-2abc268eb56cn%40googlegroups.com.
Na geoportáli zverejnili novú ortofotomozaiku pre východ.
Kvalitu snímok posúďte sami, za mňa sú oproti pôvodnej verzii akési preexponované a z výraznými tieňmi budov, ale dá sa s tým pracovať.
Táto budova sedí https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster/detail/kataster/parcela-c/852856/182_4?pos=48.978236,21.998465,18
takže kataster je chybný.
Pôvodný email z utorka, 2. mája 2023 o 04:06:58
Andrej Kačur napísal