xnoise - en to he translation catalogue (256 entries)

en: Media Player
he: נגן מדיה

en: Organize and play your music and video collections
he: ארגון ונגינת אוספי המוזיקה והווידאו שלך

en: Media;Audio;Video;Player;Mediaplayer;Movie;MP3;
he: מדיה;שמע;אודיו;סרטון;וידאו;נגן;סרט;Media;Audio;Video;Player;Mediaplayer;Movie;MP3;

en: Play/Pause
he: נגן/השהה

en: Stop
he: עצירה

en: Goto next track
he: מעבר לרצועה הבאה

en: Goto previous track
he: חזרה לרצועה הקודמת

en: Quit application
he: יציאה מהתכנית

en: Toggle visibility of album art view
he: הצגת/הסתרת תצוגת אלבום

en: Xnoise is a media player for Gtk+.
he: Xnoise הוא נגן המדיה עבור Gtk+.

en: It uses the gstreamer framework.
he: הנגן משתמש בסביבת העבודה של gstreamer.

en: More information on the project website:
he: מידע נוסף ניתן למצוא באתר הפרויקט:

note: the 'no lyrics found...' also appears in the db provider !!
en: no lyrics found...
he: לא נמצאו כתוביות...

en: unknown
he: לא ידוע

en: by
he: של

en: on
he: מהאלבום

en: Last Played
he: נוגן לאחרונה

en: Music
he: מוזיקה

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: Sort Mode
he: מצב סידור

en: ARTIST-ALBUM-TITLE
he: אומן-אלבום-כותרת

en: GENRE-ARTIST-ALBUM
he: ז'אנר-אומן-אלבום

en: ALBUM-ARTIST-TITLE
he: אלבום-אומן-כותרת

en: Loading ...
he: בטעינה ...

en: Most Played
he: נוגן ביותר

en: Streams
he: תזרימים

en: Videos
he: סרטוני וידאו

en: Add to Android Device
he: הוספה למכשיר Android

en: Delete from device
he: מחיקה מהמכשיר

en: Android Player Device
he: נגן המכשיר של Android

en: Do you want to delete the selected file from the device?
he: האם למחוק את הקובץ הנבחר מהמכשיר?

en: Do you want to delete the selected album from the device?
he: האם למחוק את האלבום הנבחר מהמכשיר?

en: Do you want to delete the selected artist from the device?
he: האם למחוק את האומן הנבחר מהמכשיר?

en: Please wait while moving media to the device.
he: אנא המתן בזמן העברת המדיה למכשיר.

en: Not enough space on device! Aborting...
he: אין די שטח פנוי במכשיר! הפעולה מבוטלת...

en: Free space:
he: שטח פנוי:

en: Total space:
he: שטח כולל:

en: Player
he: נגן

en: Add to Player Device
he: הוספה לנגן המכשיר

en: External Player Device
he: נגן מכשיר חיצוני

en: Manage media folders
he: ניהול תיקיות המדיה

en: Add local folder
he: הוספת תיקיית מקומית

note: baddradio.tooltip_text  = _("Add media stream");
en: Remove
he: הסרה

en: Select local media folders. 
    All found media files will be available via xnoise's library.
he: בחרו את תיקיות המדיה המקומיות. 
    כל קבצי המדיה שימצאו יהיו זמינים בספריית Xnoise.

en: Location
he: מיקום

en: Select media folder
he: בחירת תיקיית מדיה

en: Leave fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: General
he: כללי

en: Media
he: מדיה

en: Download lyrics
he: הורדת מילות השיר

en: Automatic lyrics fetching from the internet
he: הורדת מילות השיר מהאינטרנט אוטומטית

en: Use systray icon
he: שימוש בסמל במגש המערכת

en: Use a status icon on your panel for showing, hiding and controlling xnoise
he: שימוש בסמל מצב בלוח שולחן עבודה בשביל הצגה, הסתרה ושליטה ב Xnoise

en: Quit on window close
he: יציאה מהתכנית בסגירת חלון

en: Quit xnoise if the main window is closed
he: יציאה מהתכנית בסגירת חלון

en: Continue with last played song
he: המשכה עם השיר האחרון שנוגן

en: After restart continue with last played song
he: לאחר אתחול, המשכת השיר שנוגן לאחרונה

en: User Interface:
he: ממשק משתמש:

en: Lyrics:
he: מילות השיר:

en: Additional:
he: נוספים:

en: Web Services:
he: שירותי אינטרנט:

en: Select external subtitle file
he: בחר קובץ כתוביות חיצוני

en: No Subtitle
he: ללא כתוביות

en: Leave Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Show Tracklist
he: הצגת רשימת רצועות

en: Search...
he: חיפוש...

en: Preset:
he: קבוע מראש:

en: Volume
he: עוצמה

en: Add Media
he: הוספת מדיה

en: Skip
he: דילוג

en: Done
he: סיים

en: Please wait while media is added to your library!
he: נא להמתין בעוד המדיה מתווספת לספריה שלך!

en: You can start listening to your music by selecting '%s'
he: אפשר להתחיל להאזין למוזיקה שלך ע"י בחירת '%s'

en: Add more media folders
he: הוספת תיקיות מדיה נוספות

en: Media Folders:
he: תיקיות מדיה:

en: Welcome to Xnoise!
he: ברוכים הבאים ל-Xnoise!

en: This is the first time you start xnoise.
he: זוהי הפעם הראשונה שהנגן Xnoise מופעל.

en: Do you want to import media into your library?
he: האם לייבא מדיה לספריה שלך?

en: Add all tracks to tracklist
he: הוספת כל הרצועות לרשימה

en: With this dialog you can change the metatags in the according files. 
    Handle with care!
he: בעזרת דיאלוג זה ניתן לשנות תגי מטא עבור הקבצים הבאים. 
    להשתמש בזהירות!

en: xnoise - Edit metadata
he: xnoise - עריכת מטה-דטה(metadata)

en: Type new artist name.
he: שינוי את שם האמן.

en: Artist:
he: אמן:

en: Please wait while filling media browser. Or cancel, if you do not want to wait.
he: נא להמתין בעת מילוי דפדפן המדיה. ביכולתך לבטל, אם אין ברצונך לחכות.

en: Please wait while importing media. Or cancel, if you do not want to wait.
he: נא להמתין בעת ייבוא המדיה. ביכולתך לבטל, אם אין ברצונך לחכות.

en: Type new album name.
he: שינוי את שם האלבום.

en: Album:
he: אלבום:

en: Album data
he: פרטי האלבום

en: Please enter new album data.
he: נא להכניס את פרטי האלבום החדשים.

en: Album Artist:
he: אלבום אמן:

en: Year:
he: שנה:

en: Genre:
he: ז'אנר:

en: Title Artist
he: כותרת אמן

en: Album Artist
he: אלבום אמן

note: ALBUM
en: Album
he: אלבום

en: Title
he: כותרת

note: GENRE
en: Genre
he: סגנון

en: Uri
he: URI

note: YEAR
en: Year
he: שנה

en: Track No.
he: מספר רצועה

en: Disk No.
he: מספר דיסק

en: Edit data for track
he: עריכת מידע הרצועה

en: Change album data
he: שינוי מידע האלבום

en: Change artist data
he: שינוי מידע האמן

en: Change genre name
he: שינוי סגנון

en: Add to tracklist
he: הוספה לרשימת הרצועות

en: Move to trash
he: העברה אל האשפה

en: Do you want to move the selected file to trash?
he: האם להעביר את הקובץ הנבחר אל האשפה?

en: Remove Cover Image
he: הסרת תמונת אלבום

en: Play
he: ניגון

en: Remove selected track
he: הסרת הרצועות הנבחרות

en: Show in parent folder
he: הצגה בתיקיית המקור

en: Filter for artist
he: מסנן עבור אמן

en: Insufficient track information. Not searching for lyrics.
he: רצועת המידע אינה מספיקה. חיפוש אחר מילות השיר בוטל.

en: Player stopped. Not searching for lyrics.
he: הנגן הופסק. חיפוש אחר מילות השיר בוטל.

note: Gtk.TextIter start_iter; Gtk.TextIter end_iter; textbuffer.get_start_iter (out start_iter); textbuffer.get_start_iter (out end_iter); string txt = textbuffer.get_text(start_iter, end_iter, true); TODO: Howto append text ?
en: 
    Trying to find lyrics for "%s" by "%s"
    
    Using %s ...
he: 
    ניסיון לחפש את מילות השיר "%s" ע"י "%s"
    
    שימוש ב- %s ...

en: _File
he: _קובץ

en: open file
he: פתיחת קובץ

en: Open _Stream
he: _תזרימים פתוחים

en: open remote location
he: פתיחת מיקום מרוחק

en: _Add or Remove media
he: הו_ספה או הסרה של מדיה

en: manage the content of the xnoise media library
he: ניהול התוכן של ספריית המדיה של xnoise

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: C_lear tracklist
he: פי_נוי רשימת הרצועות

en: Clear the tracklist
he: פינוי רשימת הרצועות

en: _Increase volume
he: ה_גברת עוצמה

en: Increase playback volume
he: הגברת עוצמת Playback

en: _Decrease volume
he: ה_נמכת עצמה

en: Decrease playback volume
he: הנמכת עוצמת Playback

en: _Previous track
he: רצועה _קודמת

en: Go to previous track
he: חזרה לרצועה הקודמת

en: _Toggle play
he: ניגון/ה_פסקה

en: Toggle playback status
he: החלה/ביטל מצב Playback

en: _Next track
he: רצועה ה_באה

en: Go to next track
he: מעבר לרצועה הבאה

note: icon
en: E_qualizer
he: א_קולייזר

en: Open equalizer window
he: פתיחת חלון אקולייזר

en: _View
he: _תצוגה

en: _Tracklist
he: ר_שימת הרצועות

en: Go to the tracklist.
he: מעבר לרשימת הרצועות.

en: _Lyrics
he: _מילות השיר

en: Go to the lyrics view.
he: מעבר לתצוגת מילות השיר.

en: _Now Playing
he: בניגון _עכשיו

en: Go to the 'Now Playing' screen in the main window.
he: מעבר אל מסך "מנגן עכשיו" בחלון הראשי.

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Frequently Asked Questions
he: _שאלות נפוצות

en: _Open Frequently Asked Questions in web browser
he: _שאלות נפוצות פתוחות בדפדפן האינטרנט

en: _Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מ_קלדת

en: _Open Keyboard Shortcuts in web browser
he: מקש קיצור ל_פתיחה בדפדפן האינטרנט

en: _Config
he: ה_גדרה

en: _Show Media Browser
he: ה_צגת דפדפן המדיה

en: Show _Video Fullscreen
he: הצגת מסך ה_וידאו

en: Show _Album Art view
he: הצגת תצוגת תמונת _אלבום

en: Restoring %u tracks in the tracklist. This is quite a lot and can slow down the startup of xnoise.
he: שיחזור %u רצועות מהרשימה. זהו מספר עצום ויכול להאט את הטעינה ההתחלתית של xnoise.

en: Playback mode:
he: מצב פלייבק:

en: No repeat, one after another
he: בלי חזרה, אחד אחר השני

en: Repeat single track
he: חזרה על רצועה בודדת

en: Repeat all
he: חזרה על הכול

en: Random playlist track playing
he: השמעה אקראית של רשימת הרצועות

en: Settings
he: הגדרות

en: Enter the URL for playing
he: נא להכניס את כתובת ה-URL של הקובץ שברצונך לנגן

en: Equalizer
he: אקולייזר

en: Select media file
he: בחירת קובץ מדיה

en: Repeat Mode
he: מצב חזרה

en: Remove selected tracks
he: הסרת הרצועות הנבחרות

en: Jump to current position
he: מעבר למיקום הנוכחי

en: Select search with <Ctrl-F>
he: בחירת מסנן חיפוש בעזרת <Ctrl-F>

en: Remove search filter with <Ctrl-D>
he: מחיקת מסנן חיפוש בעזרת <Ctrl-D>

note: AppMenuButton for compact layout
en: Show application main menu
he: הצגת התפריט הראשי

en: Return to normal view
he: חזרה לתצוגה רגילה

note: ARTIST
en: Artist
he: אמן

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Descending
he: סדר יורד

en: Dance
he: דאנס

en: Pop
he: פופ

en: Techno
he: טכנו

en: Club
he: קלאב

en: Jazz
he: ג'אז

en: Rock
he: רוק

en: Maximum Treble
he: טרבל מרבי

en: Maximum Bass
he: באס מרבי

en: Classic
he: קלאסי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Default
he: ברירת המחדל

en: The subtitle name is not matching the video name! Not using subtitle file.
he: שם הכתוביות אינו מתאים לשם הוידאו! התעלמות מקובץ כתוביות.

en: Success on installing missing gstreamer plugin
he: הצלחה בעת התקנת פלאגין חסר של GStreamer

en: User aborted installation of missing gstreamer plugin
he: ההתקנת הפלאגין החסר של GStreamer בוטלה על ידי המשתמש/ת

en: Gstreamer plugin not found in repositories
he: פלאגין חסר של GStreamer לא נמצא במאגר

en: Critical error while installation of missing gstreamer plugin
he: שגיאה קריטית בעת התקנת פלאגין חסר של GStreamer

en: Missing gstreamer plugin
he: פלאגין חסר של GStreamer

en: Automatic missing codec installation not supported
he: התקנת מקודד חסר באופן אוטומטי אינה נתמכת

en: Failed to start automatic gstreamer plugin installation.
he: כישלון בהתחלה אוטומטית של התקנת פלאגין חסר של GStreamer.

en: Trying to install missing gstreamer plugin
he: ניסיון להתקין פלאגין חסר של GStreamer

en: Subtitle #
he: כתוביות #

en: Audio Track #
he: רצועת שמע #

en: unknown artist
he: אמן בלתי ידוע

en: unknown title
he: כותרת בלתי ידועה

en: unknown album
he: אלבום בלתי ידוע

en: Now Playing
he: בניגון עכשיו

en: Tracklist
he: רשימת רצועות

en: Lyrics
he: מילות השיר

en: Hide Media Library
he: החבאת ספריית המדיה

en: Show Media Library
he: הצגת ספריית המדיה

en: Disk
he: דיסק

note: LENGTH
en: Length
he: אורך

note: TRACKNUMBER
en: Track number
he: מספר הרצועה

note: DISK_NUMBER
en: Disk number
he: מספר הדיסק

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Exit
he: צא

en: stopped
he: נעצר

en: playing
he: מנגן

en: paused
he: השהיה

en: Run 'xnoise --help' to see a full list of available command line options.
he: נא להריץ 'xnoise --help' על מנת לראות רשימה מלאה של אפשרויות שורת הפקודה.

en: Lyrics downloading from internet
he: הורדת מילות השיר מהאינטרנט

en: Download lyrics from the internet and save them locally
he: הורדת מילות השיר מהאינטרנט ולשמור אותם מקומית

en: User logged in!
he: משתמש/ת מחובר/ת!

note: feedback
en: User not logged in!
he: משתמש/ת מנותק/ת!

en: Visit LastFm for an account.
he: ביקור באתר LastFm עבור חשבון.

en: Please enter your lastfm username and password.
he: נא להכניס את שם המשתמש/ת והססמה של חשבון ה-Last.fm שלך.

en: Username:
he: שם משתמש/ת:

en: Password:
he: ססמה:

en: 'Scrobble' played tracks on lastfm
he: הוספת רצועות מנוגנות לאתר Last.fm

en: Load lyrics from chartlyrics.com
he: טעינת מילות השיר מהאתר chartlyrics.com

en: LastFm web service integration
he: קישור עם שירות האינטרנט של LastFm

en: Use lastfm's web services
he: שימוש בשירותי האינטרנט של Last.fm

en: Load lyrics from http://www.lyricwiki.com
he: טעינת כתוביות

en: Load lyrics from azlyrics.com
he: טעינת מילות השיר מהאתר azlyrics.com

en: AppIndicator plugin
he: פלאגין AppIndicator

en: Ubuntu Application Indicator plugin for xnoise
he: פלאגין Ubuntu Application Indicator עבור Xnoise

en: Show xnoise
he: הצגת Xnoise

en: Media Control Keys
he: מקשי המדיה

en: Control xnoise using mediakeys
he: שליטה על xnoise באמצעות מקשי המדיה

en: Magnatune Music Subscription
he: מנוי המוזיקה של Magnatune

en: Magnatune Music Store
he: חנות המוזיקה Magnatune

en: Download whole album to disk
he: הורדת האלבום כולו אל הדיסק

en: Downloading album
he: אלבום בהורדה

en: This may take some time...
he: זה עלול לקחת קצת זמן...

en: Download finished for "
he: הורדה הושלמה עבור "

en: download finished...
he: הורדה הושלמה...

en: decompressing...
he: חילוץ...

en: decompressing finished...
he: חילוץ הסתיים...

en: Please wait while
    converting database.
he: נא להמתין בזמן
    המרת בסיס הנתונים.

en: Please wait while
    converting database.
    Done for %d tracks.
he: נא להמתין בזמן
    המרת בסיס הנתונים.
    סיים עבור %d רצועות.

en: loading...
he: בטעינה...

en: Username and Password available
he: שם משתמש/ת וססמה זמינים

en: Username or Password not available
he: שם משתמש/ת או ססמה אינם זמינים

en: Visit Magnatune for an account.
he: ביקור באתר LastFm עבור חשבון.

en: Please enter your Magnatune username and password.
he: נא להכניס את שם המשתמש/ת והססמה של חשבון ה-Magnatune שלך.

en: Mpris v2 Dbus Service
he: שרותי MPRIS v2 של DBus

en: Control xnoise with a MPRIS v2 dbus interface
he: שליטה על xnoise עם ממשק ה-dbus של MPRIS v2

en: Mpris v1 Dbus Service
he: שרותי MPRIS v1 של DBus

en: Control xnoise with a MPRIS v1 dbus interface
he: שליטה על xnoise עם ממשק ה-dbus של MPRIS v1

en: Ubuntu Soundmenu Integration
he: קישור עם Ubuntu Soundmenu

en: Use ubuntu/ayatana soundmenu integration
he: שימוש ב-soundmenu של Ubuntu/Ayatana
