Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Luminosity
ca: Luminositat

en: Saturation
ca: Saturació

en: Darken
ca: Enfosquir

en: Screen
ca: Pantalla

en: Multiply
ca: Multiplicar

note: translators: %s: Device name.
en: Hide On %s
ca: Amagar en %s

en: Meet Page Transitions
ca: Coneix transicions de pàgina

note: translators: 1: Bold open tag, 2: Bold close tag
en: The Style settings changed its location and can now be found within Elementor Editor's %1$sPanel > Hamburger Menu > Site Settings%2$s.
ca: Els ajustaments d'estil han canviat la seva ubicació i ara es poden trobar dins de l'editor d'Elementor a%1$sPanel> Menú hamburguesa> Configuració del lloc%2$s.

en: Lighten
ca: Aclarir

en: Page Transitions
ca: Transicions de pàgina

en: Widescreen breakpoint settings will apply from the selected value and up.
ca: Els ajustaments dels punts de ruptura de la pantalla panoràmica s'aplicaran a partir del valor seleccionat i superiors.

note: translators: %1$s Link open tag, %2$s: Link close tag.
en: Your feedback is important - %1$shelp us%2$s improve these features by sharing your thoughts and inputs.
ca: La teva opinió és important. %1$sAjuda'ns%2$s a millorar aquestes característiques compartint els teus comentaris i suggeriments.

en: Please note! Conditioning controls on values of responsive controls is not supported when this mode is active.
ca: Atenció! Els controls condicionats als valors dels controls adaptables no són compatibles si aquesta manera és activa.

en: Get pixel-perfect design for every screen size. You can now add up to 6 customizable breakpoints beyond the default desktop setting: mobile, mobile extra, tablet, tablet extra, laptop, and widescreen.
ca: Aconsegueix un disseny de píxel perfecte per a cada mida de pantalla. Ara pots afegir fins a 6 punts de ruptura personalitzables més enllà de l'ajust d'escriptori per defecte: mòbil, mòbil extra, tauleta, tauleta extra, portàtil i pantalla panoràmica.

en: Additional Custom Breakpoints
ca: Punts de ruptura addicionals personalitzats

en: Reload Now
ca: Torna a carregar ara

en: You have made modifications to the list of Active Breakpoints. For these changes to take effect, you need to reload Elementor Editor.
ca: Heu fet modificacions a la llista de punts d'interrupció actius. Perquè aquests canvis tinguin efecte, heu de tornar a carregar l'editor d'Elementor.

en: Reload Elementor Editor
ca: Torna a carregar l'editor d'Elementor

en: Search or do anything in Elementor
ca: Cerqueu o feu qualsevol cosa a Elementor

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
ca: Convertiu-vos en un súper col·laborador en acceptar compartir dades no sensibles de l'extensió i i rebre notificacions periòdiques per correu electrònic.

en: Looking for the Style settings?
ca: Cerqueu ajustos d’estil?

en: Horizontal Orientation
ca: Orientació horitzontal

en: Disable Default Colors
ca: Desactiva els colors predeterminats
