Milí přátelé a příznivci Zápasu o duši.
V sobotu 22. února proběhla 2. Zimní konference Zápasu o duši a
Poutníkovy četby. Konference se uskutečnila v Brně, v modlitebně
Wesleyánské církve a zúčastnilo se jí více než 150 lidí.
Nahrávky z konference naleznete na
http://zod.reformace.cz/content/2-zimni-konference-zapasu-o-dusi-poutnikovy-cetby,
kde si je můžete rovnou přehrát nebo uložit ve formátu mp3.
Texty a fotky z konference průběžně doplníme.
S pozdravem pokoje a přáním požehnaného dne
Jaroslav Kernal