Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Ko trazi...

0 views
Skip to first unread message

add-zag

unread,
May 8, 2007, 12:43:59 PM5/8/07
to
Наћи ће:)) Елем, пошто сам се малтретирао пар дана шуњајући се по
свакаквим форумима, ипак сам на крају пронашао јамб и то домаће
производње. Мислим, није врхунско парче софтвера као Srpskey:)) (ово је
било јаче од мене),али је заиста одличан. Пуно опција, почев од
учитавања, снимања, опције за 2 и 4 играча, мењање изгледа коцкица,
скриншатови, шта ћеш више...
Човек се зове Милош Ранђеловић и урадио је и јамб за Symbian S60
такође.
Обе игре су freeware, а верзију за мобилне телефоне можете наћи на
буреку. Једино што је потребно је .NET Framework 2.0, али и он је за џ.
Имате његов мејл у Help опцији у програму, па ко хоће може да му
пренесе утиске.
Ево линкића за Шер:)
http://www.desiupload.net/file/6937/X3mE-Yamb-Setup-zip.html

--
"The poor man and the beggar, too,
The poet in the corner thinking.
If they'd money enough to spend,
It's pints of porter they'd be drinking."


Message has been deleted

X3mE

unread,
Jun 29, 2007, 5:16:28 PM6/29/07
to
Najnovija verzija Yamba je jos bogatija opcijama i moze se naci na
sajtu autora :)

http://x3meyamb.milosrandjelovic.org

Pozdrav svim okorelim ljubiteljima yamba!

Milos Randjelovic


Sale

unread,
Jun 30, 2007, 2:59:07 AM6/30/07
to
Sine moj X3mE <milo...@gmail.com>, ja sam prestar za te stvari, ali
ti, na dan Fri, 29 Jun 2007 14:16:28 -0700, otkuca ovako:

> Najnovija verzija Yamba je jos bogatija opcijama i moze se naci na
> sajtu autora :)

A za linux nema, a, nema? :)
/da i ne pominjem *Ubuntu* Linux...

--
Pozdrav
Sale
saleng<.>kg<@>gmail<.>com
ICQ: 232705697

X3mE

unread,
Jun 30, 2007, 8:18:58 PM6/30/07
to
On Jun 30, 8:59 am, Sale <nos...@my.inbox.net> wrote:
> A za linux nema, a, nema? :)
> /da i ne pominjem *Ubuntu* Linux...

Na zalost radjeno je za .NET Framework, tako da - nista od Linuxa...

Sale

unread,
Jul 1, 2007, 4:29:19 AM7/1/07
to
Sine moj X3mE ja sam prestar za te stvari, ali ti, na dan 01.07.2007
02:18, otkuca ovako:

Više je bila "lokalna" šala...naročito ovaj Ubuntu deo :)

nikolam

unread,
Jul 5, 2007, 10:41:48 AM7/5/07
to

A za MONO nisi nikad cuo a? a? I:))

MONO ti je .NET koji radi i na Linuksu i na vindovsu.

X3mE

unread,
Jul 7, 2007, 12:01:05 PM7/7/07
to

MONO ne podrzava .NET 2.0 ;) (samo poneke delove, ali X3mE Yamb
koristi puno toga sto dvojka donosi)

nikolam

unread,
Jul 7, 2007, 4:02:11 PM7/7/07
to

Знаш како, лично не користим .NET на виндовс рачунарима.
Дакле, наилазио сам на неколико малих програма за "ово или оно"
који су тражили .NET али нисам никада хтео да га ставим
да не бих И ЊЕГА морао да одржавам против сигурносних рупа итд..

Дакле, мој став о програмима који Искључиво траже .NET није баш
сјајно-бајан. И вероватно га нећу ставити на машину тек тако,
само због тога што неки мање важан програм то тражи.

Ја сам само покушао да напоменем да постоји могућност
да програм, ако баш мора да зависи од неке "платформе на платформи"
не мора да буде везан за прву платформу тј. виндовс.

Сигурно се може написати да ради на линуксу са његовим MONO, користећи
оно што он нуди.
Али поштујем твоје мишљење као програмера дотичног
да вероватно не би с твоје тачке гледишта исплативо у односу
време+труд/решење.

Иначе, све похвале за труд. (Само да није у питању реклама за
комерцијални програм итд, Чак и затворен код није баш исто сјајно-бајан)

0 new messages