--
"The poor man and the beggar, too,
The poet in the corner thinking.
If they'd money enough to spend,
It's pints of porter they'd be drinking."
http://x3meyamb.milosrandjelovic.org
Pozdrav svim okorelim ljubiteljima yamba!
Milos Randjelovic
> Najnovija verzija Yamba je jos bogatija opcijama i moze se naci na
> sajtu autora :)
A za linux nema, a, nema? :)
/da i ne pominjem *Ubuntu* Linux...
--
Pozdrav
Sale
saleng<.>kg<@>gmail<.>com
ICQ: 232705697
Na zalost radjeno je za .NET Framework, tako da - nista od Linuxa...
Više je bila "lokalna" šala...naročito ovaj Ubuntu deo :)
A za MONO nisi nikad cuo a? a? I:))
MONO ti je .NET koji radi i na Linuksu i na vindovsu.
MONO ne podrzava .NET 2.0 ;) (samo poneke delove, ali X3mE Yamb
koristi puno toga sto dvojka donosi)
Знаш како, лично не користим .NET на виндовс рачунарима.
Дакле, наилазио сам на неколико малих програма за "ово или оно"
који су тражили .NET али нисам никада хтео да га ставим
да не бих И ЊЕГА морао да одржавам против сигурносних рупа итд..
Дакле, мој став о програмима који Искључиво траже .NET није баш
сјајно-бајан. И вероватно га нећу ставити на машину тек тако,
само због тога што неки мање важан програм то тражи.
Ја сам само покушао да напоменем да постоји могућност
да програм, ако баш мора да зависи од неке "платформе на платформи"
не мора да буде везан за прву платформу тј. виндовс.
Сигурно се може написати да ради на линуксу са његовим MONO, користећи
оно што он нуди.
Али поштујем твоје мишљење као програмера дотичног
да вероватно не би с твоје тачке гледишта исплативо у односу
време+труд/решење.
Иначе, све похвале за труд. (Само да није у питању реклама за
комерцијални програм итд, Чак и затворен код није баш исто сјајно-бајан)