KGD nie proznuje i gdy tylko nadarza sie sposobnosc, to krakowiacy
przygotowuja ciekawe wydarzenie. Tak tez moze byc i w pazdzierniku,
kiedy do Sofii przyjezdza wielu znanych prelegentow, ktorych przy
okazji mozna zaprosic do Polski. Wsrod nich znajduja sie:
- Chris Sells (Microsoft, Program Manager for the Business Platform
Division) - "Oslo"
- Stephen Forte (Telerik) - Agile Estimation, Data Access Hacks and Shortcuts
- Richard Campbell (.NET Rocks!) - ASP.NET
- Tim Huckaby (InterKnowlogy) - Silverlight, WPF, MS Surface.
- Shawn Wildermuth (MVP) - Silverlight, Blend, DSL
Nad przyjazdem zastanawiają się również: Miguel Castro oraz Carl Franklin
Z taka impreza wiaza sie rozmaite koszty, ktore tym razem sa wyzsze,
niz zazwyczaj i w zwiazku z tym KGD postanowilo wyjsc do ludzi z
pytaniem oraz prosba o wsparcie. Koszty zwiazane sa glownie z
oplaceniem T&E, czyli przelotow oraz zakwaterowania prelegentow na
miejscu i mowa jest o kwocie ok. 15k PLN, co po podzieleniu na ok.
100-200 uczestnikow oscyluje wokol 100PLN na osobe.
Jesli jestescie zainteresowani udzialem w tej imprezie, to
organizatorzy prosza o to, zebyscie wypelnili ankiete, dzieki ktorej
beda w stanie ocenic zainteresowanie i mozliwosc wsparcia tej imprezy
ze strony spolecznosci.
Impreza planowana jest na jeden dzien - 16 lub 17 pazdziernika, w Krakowie.
Zajrzyjcie, prosze na strone http://snurl.com/n9mx0, gdzie znajdziecie
wiecej informacji o planowanej imprezie oraz krotka ankiete z
deklaracja wsparcia.
W imieniu kolegow z Krakowskiej Grupy Developerow dziekuje i zachecam
do wypelnienia ankiety, a pozniej wspolnej wycieczki do Krakowa.
m.g.