Code Camp 2009 - rejestracja

1 view
Skip to first unread message

Michał Komorowski

unread,
May 11, 2009, 3:54:16 AM5/11/09
to wg-net
Witam

Wczoraj ruszyła rejestracja na konferencję Code Camp 2009. Do
rozdysponowania przewidziano tylko 120 miejsc, więc lepiej się
pośpieszyć. Zarejestrować można się tutaj: http://ms-groups.pl/CCWAWA09/Strony/Rejestracja.aspx
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages