133. Spotkanie WG .NET

8 views
Skip to first unread message

Konrad Banaszek

unread,
Feb 7, 2020, 2:13:30 AM2/7/20
to wg-net
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 20.02 o godzinie 18.00 w sali 101 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Mamy w planach:

## PREZENTACJA 1

Prelegent: Mariusz Krzanowski
"Internet of Things on premises. How to start an adventure with Node-Red™ and Mosquitto™"

Opis:
Podczas prezentacji zamiarzam pokazać Wam jak niskim kosztem zacząć przygodę z Internetem Rzeczy (Internet of Things). Zamierzam pokazać rozwiązania, które nie wymagają do działania popularnej dzisiaj chmury ;) Prezentacja będzie krążyć wokół produktów Node-Red™, Mosquitto™ oraz platformy Arduino współpracującej z wymienionymi produktami. Podczas prezentacji stworzymy jedno proste rozwiązanie. Ponadto, pokazane zostanie wiele gotowych działających przykładów, aby zainspirować Was do wkroczenia w IoT. Mam nadzieję, że też uda mi się was zaskoczyć niektórymi projektami.

Bio:
Senior Software Developer w Demant Technology Centre. Zawodowo zajmuje się programowaniem od 1999 roku. Przygodę z .NET zacząłem od wersji 1.1. Projektowałem, współtworzyłem systemy zarówno da małych firm jak i dużych korporacji. Od prostych systemów okienkowych po rozwiązania działające 24/7. Zajmując role od dewelopera po architekta. Można rzec, iż żadnej pracy się nie boję ;) Czasem dodam coś na bloga programistycznego https://mrmatrix.net albo zaprezentuję coś na WG-NET. Podczas 14-sto miesięcznej podróży dookoła świata udało mi zobaczyć wiele wartościowych miejsc, przygody opisane są na https://lastboardingcall.pl.

Poziom / kategoria:
- Przegląd produktów wraz dużą ilością przykładów.
- Wskazówki konstrukcyjne i architektoniczne.
- Podstawowe wprowadzenie do elektroniki. Prawa Kirchhoffa nie będzie ;)


## PREZENTACJA 2

Prelegent: Tomasz Paczuski
"Optymalizacja .NET Core"

Opis: 

Bio:
Fullstack Software Engineer zajmujący się tworzeniem aplikacji na platformie .NET, zafascynowany "nowym" Microsoftem. Obecnie pracując dla reed.co.uk w Wielkiej Brytanii stara się z całych sił wygrać nierówna walkę z monolitem. W nierównym pojedynku posługujący się magią Test Driven Developmentu, wydzielający nowe serwisy za pomocą Domain Driven Designu i walcz. W wolnym czasie pasjonat sportów walki.

Poziom / kategoria:
- Studium przypadku
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages