Sziasztok!
Zsófi kérdezte tőlem hogy mit tudunk a dinamikáról ak-n, na az a helyzet hogy nem emlékeztem teljesen, de utánakérdeztem a többiektől és SEMMIT, mert nekünk még nem indult.
Gazdstathoz annyi, hogy majd a vizsgára mindenképpen nyaljátok be/vigyetek be valahogy egy ÁKM-et mert imádják és olyan feladat teljesen biztos hogy lesz, lehetőleg 50pontért.
Ennyi. Más okos nem jut hirtelen az eszembe, de kérdezzetek ha vmi nem tuti:)
Puszi
az egyik anyátok (a Vera)
Share your memories online with anyone you want
anyone you want.