dinamika

4 views
Skip to first unread message

Veronika Kristóf

unread,
Sep 15, 2009, 12:35:26 PM9/15/09
to verjuk-a...@googlegroups.com
Sziasztok!

Zsófi kérdezte tőlem hogy mit tudunk a dinamikáról ak-n, na az a helyzet hogy nem emlékeztem teljesen, de utánakérdeztem a többiektől és SEMMIT, mert nekünk még nem indult.

Gazdstathoz annyi, hogy majd a vizsgára mindenképpen nyaljátok be/vigyetek be valahogy egy ÁKM-et mert imádják és olyan feladat teljesen biztos hogy lesz, lehetőleg 50pontért.

Ennyi. Más okos nem jut hirtelen az eszembe, de kérdezzetek ha vmi nem tuti:)

Puszi

az egyik anyátok (a Vera)


Share your memories online with anyone you want anyone you want.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages