többváltozós

3 views
Skip to first unread message

Bence Fülöp

unread,
Jun 2, 2009, 9:47:19 AM6/2/09
to verjuk-a...@googlegroups.com
Sziasztok!

Többváltozósból be kell jelentkezni egy vizsgaidőpontra, hogy beírják az 1-est, vagy nem?

Kösz
Bence

Török Annamária

unread,
Jun 2, 2009, 2:06:41 PM6/2/09
to verjuk-a...@googlegroups.com
Szia!

Mi beszéltünk vele, és azt mondta h nem kell. Mert így nem számít egyesnek, csak annyi h nem mehetsz vizsgázni... Szóval elvileg Indexbe se írják be az egyest!


________________________________________________________
Djuice mobile mail - olvasd el e-mailjeidet a mobilodon! Regisztrálj és használd belföldön, aug. 31-ig ingyen!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages