gazdpol

7 views
Skip to first unread message

Dvorszky Ágnes

unread,
May 13, 2009, 6:11:51 AM5/13/09
to Ak4
Sziasztok!

Valaki nem tud bővebb információkkal szolgálni a gazdpol vizsgáról, azon túlmenően, hogy írásbeli lesz?? És nem tudjátok véletlenül, hogy az előadások anyagai kellenek inkább vagy a könyv? És nincs valakinak használható jegyzete?? :)))

Előre is köszi az infókat!!

Ági


Veronika Kristóf

unread,
May 13, 2009, 6:21:08 AM5/13/09
to verjuk-a...@googlegroups.com
tesztes és változó hogy miből kérdez


To: verjuk-a...@googlegroups.com
Subject: [AK4] gazdpol
From: ag...@citromail.hu
Date: Wed, 13 May 2009 12:11:51 +0200

Windows LiveT: Keep your life in sync. Check it out!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages