Sziasztok!
Ismerőseim indultak ezen a pályázaton, és minden lehetséges támogatásért nagyon hálásak lennének.
Nézzetek rá lécci, egy perc az egész.
Köszi, Legjobbakat,
Ádám
-------------------
A "Legyél Te Magyarország Első Netminiszterelnöke" internetes
kampányjáték a végére ért és
MA VAN A SZAVAZÁS!
Szavazz a Corvinusos csapatra! (egy perc az egész)
a jelölt: Marosi Gergely
A szavazás módja:
- a jelölt alatti körbe kell kattintani
- be kell írni az e-mail címet
- be kell írni egy keretben látható biztonsági kódot
- FONTOS: a szavazás után mindenki kap egy e-mailt,
amiben meg kell erősíteni a szavazatot!!!
Köszönjük a segítséget!
A Net-agora csapat: Békés Márton, Czesznak Mihály, Marosi Gergely,
Molnár Gyula, Panajotu Markosz