net-miniszterelnök választás

0 views
Skip to first unread message

Adam Jona

unread,
Apr 1, 2010, 7:44:19 AM4/1/10
to verjuk-a...@googlegroups.com
Sziasztok!

Ismerőseim indultak ezen a pályázaton, és minden lehetséges támogatásért nagyon hálásak lennének.

Nézzetek rá lécci, egy perc az egész.
Köszi, Legjobbakat,
Ádám
-------------------



A "Legyél Te Magyarország Első Netminiszterelnöke" internetes kampányjáték a végére ért és
MA VAN A SZAVAZÁS!
 
szavazni lehet: www.legyelte.hu
 
Szavazz a Corvinusos csapatra! (egy perc az egész)
 
jelölt: Marosi Gergely
 
A szavazás módja:
 
- a jelölt alatti körbe kell kattintani
- be kell írni az e-mail címet
- be kell írni egy keretben látható biztonsági kódot
 
- FONTOS: a szavazás után mindenki kap egy e-mailt, amiben meg kell erősíteni a szavazatot!!!
 
Köszönjük a segítséget!
 
A Net-agora csapat: Békés Márton, Czesznak Mihály, Marosi Gergely, Molnár Gyula, Panajotu Markosz

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages