gazdstat vizsga

5 views
Skip to first unread message

Bence Fülöp

unread,
Jan 8, 2010, 11:29:20 AM1/8/10
to verjuk-a...@googlegroups.com
Sziasztok!

Voltam a január 7.-i gazdstat vizsgán és bár nem tudtam rá készülni és szinte üresen adtam be, de sikerült leírnom a kérdéseket.
Csatolom a cuccot ;)

Üdv
Bence
gazdstat_2010jan7.doc
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages