mit táncoltunk?

0 views
Skip to first unread message

Gergő Motyovszki

unread,
May 3, 2009, 8:38:10 AM5/3/09
to AK4
gólyatáborban? nem jut eszembe a cucc címe, emlékszik vki arra a menö kis csopitancunkra? :D

Orsi

unread,
May 3, 2009, 9:02:28 AM5/3/09
to KI A JOBB?-AK4!!!
Arra való tekintettel, hogy szerintem ezt a táncot egyszer sem
produkáltuk józanul, nem valószínű hogy bárkinek bármiféle fogalma
lenne erről a dologról :D
Most épp csak a talicskázós-feles ivós játék jutott eszembe :D

basszus, ti hogy álltok többváltozóssal???? :S:S:S:S

Gergő Motyovszki

unread,
May 3, 2009, 9:11:46 AM5/3/09
to verjuk-a...@googlegroups.com
közben rajottem, narcotic - liquido v mi :D

p.s. többvaltozos holnap az esélytelenek nyugalma - késöbbi idöpontok célba véve

2009/5/3 Orsi <csors...@freemail.hu>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages