FW: bkv sztájk-holnap vizsgák

2 views
Skip to first unread message

Tarczi Bea

unread,
Jan 11, 2010, 10:51:24 AM1/11/10
to AK4
Tisztelt Kollégák és tisztelt Hallgatók!

A holnapra tervezett BKV sztrájk miatt előfordulhat, hogy valaki önhibáján kívül nem tud a vizsgán megjelenni. Annak érdekében, hogy az érintett hallgatók számára ez hátrányos következményekkel ne járjon, a következőt rendelem el:
- Ha a hallgató e-mail-ben vagy telefonon jan. 12., 12.00 óráig távolmaradásáról értesíti a vizsgát szervező tanszéket, nevét töröljük a vizsgára jelentkezők közül.
- A tanszéki előadók a törlést írásban (e-mailben) kérjék a Központi Tanulmányi és Informatikai Irodától, tekintettel arra, hogy az utólagos törlésre csak nekik van jogosultságuk.

A fenti eljárásrend csak akkor lép életbe, ha a sztrájk megrendezése a holnapi napon valóban megtörténik.

Dr. Kis Norbert
rektorhelyettes
__,_._,___


Új Windows 7: Végezze el egyszerűbben mindennapi feladatait. Keresse meg a megfelelő számítógépet.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages