Groups
Groups
Sign in
Groups
Groups
KI A JOBB?-AK4!!!
Conversations
About
Send feedback
Help
Group path
KI A JOBB?-AK4!!!
1–30 of 304
Mark all as read
Report group
0 selected
András
6/28/10
Fwd: MNYPT
Sziasztok! Egyik ismerősöm kérésére továbbítom az alábbi levelet! Ha még nem vagytok magán-
unread,
Fwd: MNYPT
Sziasztok! Egyik ismerősöm kérésére továbbítom az alábbi levelet! Ha még nem vagytok magán-
6/28/10
Tarczi Bea
4/21/10
[AK4] Fw: CEN 2010
Hol volt, hol nem volt, a 2es villamos vonalán túl, megszületett A FESZTIVÁL! A FESZTIVÁL, ahol az
unread,
[AK4] Fw: CEN 2010
Hol volt, hol nem volt, a 2es villamos vonalán túl, megszületett A FESZTIVÁL! A FESZTIVÁL, ahol az
4/21/10
Tarczi Bea
4/13/10
Plágium elkerülésére
Sziasztok! Ezt az oldalt nem használtam, bár annak idején én is kíváncsi lettem volna, hogy egy ilyen
unread,
Plágium elkerülésére
Sziasztok! Ezt az oldalt nem használtam, bár annak idején én is kíváncsi lettem volna, hogy egy ilyen
4/13/10
Adam Jona
4/1/10
net-miniszterelnök választás
Sziasztok! Ismerőseim indultak ezen a pályázaton, és minden lehetséges támogatásért nagyon hálásak
unread,
net-miniszterelnök választás
Sziasztok! Ismerőseim indultak ezen a pályázaton, és minden lehetséges támogatásért nagyon hálásak
4/1/10
Tarczi Bea
3/5/10
Karrier Expo - host/hostess melo
Kedves Corvinusos Hallgató! A Budapesti Corvinus Egyetem Karrier Irodája hostesseket/hostokat keres a
unread,
Karrier Expo - host/hostess melo
Kedves Corvinusos Hallgató! A Budapesti Corvinus Egyetem Karrier Irodája hostesseket/hostokat keres a
3/5/10
ifj. Somlyai László
1/17/10
nker
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az nker vizsgán mennyire voltak jellemzőek a számolós
unread,
nker
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az nker vizsgán mennyire voltak jellemzőek a számolós
1/17/10
Tarczi Bea
1/11/10
FW: bkv sztájk-holnap vizsgák
Tisztelt Kollégák és tisztelt Hallgatók! A holnapra tervezett BKV sztrájk miatt előfordulhat, hogy
unread,
FW: bkv sztájk-holnap vizsgák
Tisztelt Kollégák és tisztelt Hallgatók! A holnapra tervezett BKV sztrájk miatt előfordulhat, hogy
1/11/10
Tarczi Bea
1/10/10
telefon problémák
Kedves ismerőseim (egy része)! A régi telefonom haldoklik, de én még nem adtam fel a reményt. Ha a
unread,
telefon problémák
Kedves ismerőseim (egy része)! A régi telefonom haldoklik, de én még nem adtam fel a reményt. Ha a
1/10/10
Bence Fülöp
1/8/10
gazdstat vizsga
Sziasztok! Voltam a január 7.-i gazdstat vizsgán és bár nem tudtam rá készülni és szinte üresen adtam
unread,
gazdstat vizsga
Sziasztok! Voltam a január 7.-i gazdstat vizsgán és bár nem tudtam rá készülni és szinte üresen adtam
1/8/10
Tarczi Bea
12/27/09
FW: gazdstatot tanulóknak
remélem megkapjátok mellékletekkel együtt. Ha mégsem, akkor újra elküldöm ;) sok sikert! Új Windows 7
unread,
FW: gazdstatot tanulóknak
remélem megkapjátok mellékletekkel együtt. Ha mégsem, akkor újra elküldöm ;) sok sikert! Új Windows 7
12/27/09
Zsófia Bicsár
12/13/09
RE: [AK4] Kivonat: verjuk-a-betonra@googlegroups.com - 1 üzenet a következőben: 1 téma
Szia! Már lehet h rá is bukkantál, de azért itt egy link: http://web.uni-corvinus.hu/munkaero/?o=
unread,
RE: [AK4] Kivonat: verjuk-a-betonra@googlegroups.com - 1 üzenet a következőben: 1 téma
Szia! Már lehet h rá is bukkantál, de azért itt egy link: http://web.uni-corvinus.hu/munkaero/?o=
12/13/09
István Ráthy
12/13/09
Sziasztok! A karriermenedzsmentes hölgyeket kérném arra, hogy linkeljék be vagy adjanak valami tippet
unread,
Sziasztok! A karriermenedzsmentes hölgyeket kérném arra, hogy linkeljék be vagy adjanak valami tippet
12/13/09
Orsi
12/11/09
közpol
Sziasztok! Van néhány infóm a közpol vizsgáról: - Először is az anyagot tömörítve csatolom! Jó hír:
unread,
közpol
Sziasztok! Van néhány infóm a közpol vizsgáról: - Először is az anyagot tömörítve csatolom! Jó hír:
12/11/09
Orsi
12/8/09
kérdőív
Kedves Tagság! A FEB készített egy kérdőívet, amelyben azt szeretnénk felmérni, hogy hogyan
unread,
kérdőív
Kedves Tagság! A FEB készített egy kérdőívet, amelyben azt szeretnénk felmérni, hogy hogyan
12/8/09
Orsi
12/5/09
master
Sziasztok Végzős Ak-sok, Ge-sek és Ksz-esek! Biztosan tudjátok már, hogy idén februárban le kell
unread,
master
Sziasztok Végzős Ak-sok, Ge-sek és Ksz-esek! Biztosan tudjátok már, hogy idén februárban le kell
12/5/09
Tarczi Bea
10/9/09
FW: AK1 és AK2
Sziasztok! Nem tudom, hogy ez az e-mail titeket mennyire érint, de úgy vagyok vele, hogy inkább
unread,
FW: AK1 és AK2
Sziasztok! Nem tudom, hogy ez az e-mail titeket mennyire érint, de úgy vagyok vele, hogy inkább
10/9/09
Gergő Motyovszki
9/15/09
alkalmazott makro ajánlott irodalom
sziasztok, netről összegyűjtögettem az alkalmazott makrohoz tartozó ajánlott irodalmat, még a
unread,
alkalmazott makro ajánlott irodalom
sziasztok, netről összegyűjtögettem az alkalmazott makrohoz tartozó ajánlott irodalmat, még a
9/15/09
Veronika Kristóf
9/15/09
dinamika
Sziasztok! Zsófi kérdezte tőlem hogy mit tudunk a dinamikáról ak-n, na az a helyzet hogy nem
unread,
dinamika
Sziasztok! Zsófi kérdezte tőlem hogy mit tudunk a dinamikáról ak-n, na az a helyzet hogy nem
9/15/09
Tarczi Bea
9/11/09
FW: munkalehetőség a HÖK-nél
Sziasztok! A HÖK-nek irodavezetőre ill. titkárnőre/titkárra lenne szüksége, ha valamelyikőtöket
unread,
FW: munkalehetőség a HÖK-nél
Sziasztok! A HÖK-nek irodavezetőre ill. titkárnőre/titkárra lenne szüksége, ha valamelyikőtöket
9/11/09
Tarczi Bea
7/30/09
Fw: Gyűjtőszámla - számlaszám változás!!!
Tisztelt Hallgatók! A Budapesti Corvinus Egyetem a hallgatói befizetések kezelésére használt
unread,
Fw: Gyűjtőszámla - számlaszám változás!!!
Tisztelt Hallgatók! A Budapesti Corvinus Egyetem a hallgatói befizetések kezelésére használt
7/30/09
Veronika Kristóf
7/30/09
állásajánlat
Sziasztok! A következő állásajánlatot küldöm az érdeklődőknek: Törökbálinti irodába menedzser
unread,
állásajánlat
Sziasztok! A következő állásajánlatot küldöm az érdeklődőknek: Törökbálinti irodába menedzser
7/30/09
Tarczi Bea
6/5/09
FW: Tata-levél
Kedves hallgatók! Már csak pár nap van hátra a vizsgaidőszakból azaz már csak pár napot kell kibírni
unread,
FW: Tata-levél
Kedves hallgatók! Már csak pár nap van hátra a vizsgaidőszakból azaz már csak pár napot kell kibírni
6/5/09
Bence Fülöp
,
Török Annamária
2
6/2/09
többváltozós
Szia! Mi beszéltünk vele, és azt mondta h nem kell. Mert így nem számít egyesnek, csak annyi h nem
unread,
többváltozós
Szia! Mi beszéltünk vele, és azt mondta h nem kell. Mert így nem számít egyesnek, csak annyi h nem
6/2/09
Tarczi Bea
5/21/09
no comment
A képen látható ember esetleg ismerős lehet...;) http://galeria.index.hu/kult/2009/05/21/
unread,
no comment
A képen látható ember esetleg ismerős lehet...;) http://galeria.index.hu/kult/2009/05/21/
5/21/09
Tarczi Bea
5/18/09
előzetes tárgyfelvétel
Neptun / Infromációk / Időszakok / 2009/01/01: Előzetes tárgyfelvétel jövő hétfőn (25.) 16:30-tól!!!
unread,
előzetes tárgyfelvétel
Neptun / Infromációk / Időszakok / 2009/01/01: Előzetes tárgyfelvétel jövő hétfőn (25.) 16:30-tól!!!
5/18/09
Tarczi Bea
,
Veronika Kristóf
2
5/14/09
FW: Diploma-AK
Sziasztok! Ezt az én csoporttársam írtam és nem túl up-to-date az infó. Ez még ránk vonatkozott,
unread,
FW: Diploma-AK
Sziasztok! Ezt az én csoporttársam írtam és nem túl up-to-date az infó. Ez még ránk vonatkozott,
5/14/09
Dvorszky Ágnes
,
Veronika Kristóf
2
5/13/09
gazdpol
tesztes és változó hogy miből kérdez To: verjuk-a...@googlegroups.com Subject: [AK4] gazdpol
unread,
gazdpol
tesztes és változó hogy miből kérdez To: verjuk-a...@googlegroups.com Subject: [AK4] gazdpol
5/13/09
Gergő Motyovszki
,
Orsi
3
5/3/09
mit táncoltunk?
közben rajottem, narcotic - liquido v mi :D ps többvaltozos holnap az esélytelenek nyugalma - késöbbi
unread,
mit táncoltunk?
közben rajottem, narcotic - liquido v mi :D ps többvaltozos holnap az esélytelenek nyugalma - késöbbi
5/3/09
Orsi
5/1/09
Többváltozós
Sziasztok! Sulyki, említettél egy olyat, hogy lehet hogy tudtok szerezni több régebbi többváltozós
unread,
Többváltozós
Sziasztok! Sulyki, említettél egy olyat, hogy lehet hogy tudtok szerezni több régebbi többváltozós
5/1/09
Tarczi Bea
4/23/09
FW: SZIGET 50%-on minden Közgázosnak
Az év legjobb hete Közgázosoknak FÉLÁRON! - SZIGET Válság ide vagy oda, 2009. augusztus 12. és 17.
unread,
FW: SZIGET 50%-on minden Közgázosnak
Az év legjobb hete Közgázosoknak FÉLÁRON! - SZIGET Válság ide vagy oda, 2009. augusztus 12. és 17.
4/23/09