Вступ до Люблінського Католицького Університету, стипендії для навчання і проведення досліджень у Швейцарії, тренінговий курс по роботі з конфліктами та інші цікаві можливості

26 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Aug 3, 2015, 5:28:30 AM8/3/15
to UNISTUDY
Inline images 1  

unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter


ТОП-НОВИНИ


Люблінський Католицький Університет імені Яна Павла II в Сталевій Волі запрошує студентів (Польща; дедлайн - 30 вересня)

Філіал (Відділ) Права і Наук про Суспільство Люблінського Католицького Університету імені Яна Павла II в Сталевій Волі (Польща) дає тобі в цьому році унікальний шанс – вступити до престижного і знаного в Європі Вищого навчального закладу, який відкриває щойно збудовані за найновішими технологіями коштом Європейської Унії навчальні корпуси факультетів педагогіки, соціальної роботи, соціології, права, економіки, інженерії середовища та матеріалів. На всіх напрямках освіти можна здобути ступінь бакалавра або магістра.Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)


Вакансія для фахівця-орнітолога у Кракові (дедлайн - 15 серпня)

Інститут природоохорони польської Академії наук запрошує на позицію PostDoc фахівця у галузі орнітології. Серед вимог – ступінь кандидата наук у галузі біології або екології, публікації у провідних наукових журналах, знання англійської мови та ГІС тощо.

Урядові стипендії для навчання в Мексиці (дедлайн - 31 серпня)

Уряд Мексики надає стипендії іноземних студентам для навчання на програмах всіх рівнів та всіх спеціальностей.

Точні та природничі науки в Женевському університеті (Швейцарія, дедлайн - 15 березня 2016 року)

Для студентів, які бажають отримати ступінь магістра у Швейцарії, доступні стипендії Женевського університету. Одна з вимог до потенційних учасників програми – вони мають входити до 10% кращих студентів свого потоку.

Стипендії для проведення досліджень та навчання в аспірантурі в Швейцарії (дедлайн - у вересні-листопаді)

Швейцарський уряд надає стипендії для іноземних дослідників для проведення досліджень та навчання в різних галузях науки та мистецтва.

Стажування “The TTF Young Professional Development Program”

Громадська організація “Діксі Груп” шукає молодого фахівця в рамках програми стажування “The TTF Young Professional Development Program” на такі позиції: молодший ​аналітик за напрямком “Європейська інтеграція та реформи, молодший ​аналітик за напрямком “Дослідження ринку", молодший ​аналітик за напрямком “Антикорупція і прозорість”​

Довгостроковий тренінговий курс “Peace and Conflict Consultant” (Грузія, Україна; дедлайн - 27 серпня)

Учасники з України запрошуються до участі в тренінговому курсі “Peace and Conflict Consultant”, завдяки якому вони дізнаються про методи вирішення конфліктів, роботу з конфліктами, освіту для дорослих и проектний менеджмент, а також проведуть власний тренінг.

Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)


Тренінговий курс “Youth work empowers youth to work” (Боснія та Герцеговина, дедлайн - 15 серпня)

Молоді працівники запрошуються до участі в тренінговому курсі, на якому будуть розглянуті теми соціального виключення, молодіжного безробіття та економічної кризи.


Молодіжний обмін “Dialog Among Colours” (Туреччина, дедлайн - 4 серпня)

НГО “Стелла” шукає шістьох учасників молодіжного обміну в Туреччині, розрахованого головним чином на тих, хто цікавиться візуальним мистецтвом.


Молодіжний обмін “Finanstand”(Угорщина, дедлайн - 5 серпня)

Харківська організація “Stella” шукає 10 українських учасників та одного лідера групи для участі в молодіжному обміні, присвяченому підвищенню фінансової обізнаності молоді.


Решта короткострокових можливостей доступні тут...-- 
unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages