Програма FLEX, підготовка до складання мовних тестів, лекторій зі створення медіа-бізнесу, гранти для стажування в Америці, Канаді й Туреччині та інше...

24 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Sep 7, 2015, 7:26:15 AM9/7/15
to UNISTUDY
Inline images 1

unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter

 

ТОП-новини

 

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) на 2016-2017 навчальний рік

Протягом осіннього періоду 2015 року на теренах України проводитиметься набір школярів за програмою “Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській родині.

 

Лекторій зі створення медіа-бізнесу в Instagram та facebook, копірайтингу і журналістики (Київ)

Докладно про журналістику, copywriting, storytelling та інтернет маркетинг у новій освітній програмі Вільної школи журналістики. 29 жовтня – 1 листопада 2015 року, 4 дні занять з 9.00 до 21.00.

TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, SAT: Preparation Courses by Kevin

Підготовка до складання мовних іспитів.


Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)

 

Молодіжні контактні групи від ОБСЄ (Україна, дедлайн - 18 вересня)

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні повідомляє про запуск проекту «Молодіжна контактна група». Мета проекту – налагодження діалогу між молодими людьми з різних куточків України, реалізація власних проектів для нормалізації ситуації в Україні.

 

Гранти ім. Х’юберта Гамфрі для стажування в США (дедлайн - 1 жовтня)

Фонд Х’юберта Гамфрі надає стипендії для 10-місячного академічного стажування в США. Кандидати визначаються на основі їхнього лідерського потенціалу та залученості до громадської роботи.

 

Програма ім. Бантінга (Канада; дедлайн - 23 вересня)

Уряд Канади пропонує щороку близько 70 стипендій ім. Бантінга для іноземних дослідників. Дослідження можуть здіснюватися як у Канаді, так і за її межами.

 

Бакалавріат в Гамбурзькому університеті (дедлайн - 30 вересня)

Гамбурзький університет прикладних наук (Hamburg University of Applied Sciences) запрошує на навчання іноземних студентів.

 

Програма для проведення досліджень у Туреччині (дедлайн - 21 вересня)

Досвідчені науковці запрошуються до участі в програмі “Brain Circulation Scheme”. Програма передбачає проведення дослідження, тему якого обирає сам науковець.

 

 

Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

 

Тренінговий курс “What YOUth believe” (Вірменія; дедлайн - 9 вересня)

Учасники з України – молодіжні працівники, тренери, молоді лідери, проектні менеджери – запрошуються до участі в тренінговому курсі, присвяченому міжрелігійному діалогу та роботі з молоддю.

 

Стажування в Німеччині

Програма літньої практики дає можливість провести канікули з користю: ​​заробити грошей, удосконалити німецьку мову, набути досвіду роботи в німецьких компаніях, зустріти нових друзів з різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися масою позитивних вражень на новий навчальний рік.

 

Конкурс есе MindSketch (дедлайн - 30 вересня)

До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

 

Семінар “Happy ever after” (Грузія; дедлайн - 14 вересня)

З 11 по 18 жовтня у м. Батумі, Грузія відбудеться семінар «Happy ever after». Тема - вплив суспільства, культури, родини, гендерних ролей, політичної ситуації, релігії та економіки на стан психічного здоров’я молодих людей.

 

Конференція “Молода Україна: захищай, інвестуй, дій”

#YoungUA конференція – це міжнародний захід для близько 250 учасників з різних країн Європи, які прибудуть до Києва для участі у конференції. Загалом 300 студентів, громадських активістів, молодих політиків з України та зарубіжжя візьмуть участь у заходах конференції.

 

Тренінговий курс “The Power of the Word: Poetry slam for fighting social inequality” (Німеччина; дедлайн - 10 вересня)

Харківська НГО “Stella” шукає двох учасників тренінгового курсу, пов’язаного з методом поетичного слему як інструменту боротьби з нерівністю.

 

Можливість викладання для аспірантів та науковців (дедлайн - 25 вересня)

Українські аспіранти та науковці, чиї наукові інтереси пов’язані з німецькими та європейськими студіями, запрошуються до викладання на подвійній магістерській програмі. Програмою передбачена підготовка фахівців до викладання та стипендійна підтримка.

Школа нових медіа для молодих лідерів з України та Молдови (Україна; дедлайн - 11 вересня)

Група журналістів та громадських діячів з Німеччини та України запрошує молодих політиків та громадських активістів з України та Молдови пройти тижневий англомовний курс з роботи із соціальними медіа.

Конкурс відео для школярів (Україна; дедлайн - 15 жовтня)

У конкурсі відео є дві теми: “Єврейська історія нашого міста” та “Цивільні права та громадянське суспільство в Україні в 21-му столітті”.

Решта короткострокових можливостей доступні тут...

 

 

-- 

unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!

 


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages