Курси підготовки до мовних іспитів, ЄВС-проекти в Нідерландах та Австрії та багато короткострокових можливостей

9 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Dec 28, 2015, 1:13:24 AM12/28/15
to UNISTUDY
Inline images 1
unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter

Вітаємо, друзі! Вже зовсім скоро до нас прийде Новий рік. Нехай він принесе вам успіх у реалізації задуманого, ентузіазм у досягненні цілей, нові подорожі та пригоди!:)


Ми в UniStudy також готуємося до Нового року і скоро будемо розповідати і запрошувати на наші зустрічі, адже UniStudy збирається виходити в офф-лайн!


Також ще така новина: з Нового року вартість деяких наших послуг (зокрема, допомоги у складанні документів для участі в міжнародних програмах) підвищиться. Тому, якщо ви збиралися звернутися до нас по допомогу - до цього часу у вас ще є можливість замовити цю послугу за старою ціною:)


І, як завжди, підбірка найактуальніших новин у сфері міжнародної освіти за цей тиждень))


ТОП-НОВИНИ


CoursesByKevin – preparation courses for TOEFL, IELTS, GMAT, GRE

CoursesByKevin Kyiv is a product of CoursesByKevin International, a test prep company with its prime focus on preparing students to TOEFL, GMAT, GRE, IELTS, and SAT. We also specialize in university preparation and study abroad services! More than 10 000 students recommend CoursesByKevin!


Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)


Програма “Carl Friedrich Goerdeler Kolleg for Good Governance” (Німеччина; дедлайн - 22 лютого)

Програма Коледжу Карла Фрідріха Гьорделера «For Good Governance» зорієнтована на фахівців, які працюють у публічних службах, неурядових та урядових організаціях, бізнес-структурах і прагнуть підвищити свій рівень кваліфікації у сфері публічного управління.


ЄВС-проекти в Нідерландах (дедлайн - 3 січня)

Унікальна ЄВС-можливість для вас у Нідерландах. Відома голандська НГО (неурядова організація) “Rock Solid Foundation For International Youth Work” шукає 12 волонтерів із різних країн Європи на довгострокове волонтерство строком на 1 рік, починаючи з наступної осені 2016 року. Всі витрати на транспорт, харчування, проживання та кишенькові гроші покриваються Європейською Комісією.


Проект Європейської волонтерської служби “Youth Coordination of Marktgemeinde Telfs” (Австрія; дедлайн - 11 січня)

Проект буде проходити біля прекрасного міста Тіроля та буде сфокусований на роботі з молоддю у молодіжному центрі. Прекрасна можливість для тих, хто зацікавлений працювати з молоддю та вдосконалювати свої знання у роботі з молодими людьми.


Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)


Програма “Study Tours to Poland” (Польща; дедлайн - 10 січня
)

Реалізація проекту передбачає працю у міжнародній групі, а також спільне дозвілля, пізнавання нових місць та цікавих людей. Це також час на отримання нового досвіду та можливість ділитися з іншими вже здобутим.


СемінарВід натхнення до реалізації: процес європеїзації в Україні” (Україна)

У ході роботи семінару учасники з України та країн Центрально-Східної Європи спільно шукатимуть шляхи оптимізації процесів європеїзації в Україні із врахуванням досвіду країн ЦСЄ. Під час дискусії буде охоплено такі аспекти: проблеми європеїзації та демократизації, децентралізація та мобільність, вплив європеїзації на права меншин, європеїзація ідентичності.


Шкільна модель ООН у Латвії (дедлайн - 30 січня)

ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” шукає 7-ох осіб, віком 15-19 років з хорошим знанням англійської мови, для участі в Моделі ООН для школярів (студентів 1-2 курсів), що відбудеться в Латвії. Групу супроводжуватиме координатори та тренери Інституту Суспільних Ініціатив. Учасники представлятимуть комітети ООН.


Конкурс есеїв для участі в Галленському симпозіумі (Швейцарія; дедлайн - 1 лютого)

Молоді лідери запрошуються до участі в конкурсі есеїв, за підсумками якого переможець візьме участь у симпозіумі в м. Санкт-Галлен, Швейцарія.


Міжнародний семінар для журналістів (США; дедлайн - 5 лютого)

Вища школа океанографії університету Род-Айленда організовує щорічний семінар для фахівців, задіяних у науковій журналістиці, під назвою “Global Change in Coastal Ecosystems”.


Саміт миру в Будапешті (дедлайн - 15 січня)

Представники молодіжних організацій запрошуються до участі в заході “1st European Peace Summit 2016”.


Форум лідерів у Тбілісі (дедлайн - 15 січня)


До участі у форумі запрошуються фахівці віком від 24 до 35 років зі сфер бізнесу, державного управління, громадськості, академічних інституцій.
unistud...@gmail.com

UNISTUDY.org.ua
- International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages