Програма імені Фулбрайта для науковців, виставка закордонних магістерських програм, набір на онлайн-курс від UniStudy, аспірантура в Сингапурі та інші можливості

14 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Sep 21, 2015, 2:44:31 AM9/21/15
to UNISTUDY
Inline images 1
unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter

ТОП-новини

 

На UniStudy триває новий набір учасників онлайн-курсу "Як обрати бажану програму для себе та отримати грант"

Ця навчально-практична програма буде присвячена нюансам пошуку різноманітних освітніх програм та подачі документів.Протягом місяця ви дізнаєтеся, де шукати інформацію про грантові програми, розвієте власні міфи щодо участі в них, підберете для себе бажану програму та підготуєте пакет документів.


Програма імені Фулбрайта в Україні: стипендії для кандидатів та докторів наук, молодих викладачів та дослідників (США; дедлайни - 15 жовтня, 1 листопада)

Програмою фінансується проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо протягом кількох місяців.


Виставка закордонних магістерських програм QS World Grad School Tour (Київ; 24 вересня)

Кращі університети світу на виставці по магістратурі QS World Grad School Tour! У програмі: семінар про вступний процес, інфоссесія щодо можливостей фінансування, презентація про GMAT, безкоштовний довідник про навчання і кар'єрі за кордоном.


 

 

Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)

 Стипендії “Transform Together” для навчання у Великобританії (дедлайн - 1 листопада)

Університет Шеффілд Халлам (Sheffield Hallam University) пропонує стипендії для студентів з усього світу для навчання на бакалаврських та магістерських програмах.


Стипендії SINGA Awards для навчання в Сингапурі (дедлайн - 1 січня 2016 року)

Агенція з науки, технологій та досліджень (Agency for Science, Technology & Research) разом із Технологічним університетом Наньянга (Nanyang Technological University), Національним університетом Сингапуру (National University of Singapore) та Сингапурським університетом технологій та дизайну щорічно пропонують (Singapore University of Technology and Design) близько 240 стипендій для іноземних студентів, які бажають проводити дослідження в галузі точних наук та інженерії.

 

ЄВС у Польщі (дедлайн - терміново!)

Харківська організація “Stella” терміново шукає одного волонтера з актуальною шенгенською візою для участі в ЄВС-проекті у Польщі. Пізніше віза може бути продовжена у Польщі або відкрита заново. Волонтер буде працювати з дітьми та кіньми. Проект присвячено іпотерапії – методі лікування, заснованому на взаємодії людини зі спеціально навченим конем.


Стипендії для навчання в університеті Уорвіка (Великобританія; дедлайн - 13 січня)

Університет Уорвіка (The University of Warwick) пропонує стипендії для іноземних студентів незалежно від громадянства. У 2016/2017 навчальному році планується надати 25 стипендій, кожна з яких виплачуватиметься протягом усієї програми – трьох з половиною років.


Дослідницька програма в Гарварді (дедлайн - 1 жовтня)

Academy Scholars Program – це програма для підтримки молодих науковців незалежно від їхньої національності на старті їхньої академічної кар’єри. Тривалість програми – два роки.


Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

Тренінговий курс “New qualities – Better results” (Вірменія; дедлайн - 30 вересня)

Тренінговий курс розраховано на молодіжних працівників, які потребують нових інструментів для вирішення конфліктів під час роботи з молоддю.

 

Студентська конференція з охорони навколишнього середовища (Великобританія; дедлайн - 23 жовтня)
Молоді дослідники біологічного, екологічного та географічного профілів запрошуються до участі у 17-тій конференції з охорони навколишнього середовища. Є можливість отримати грант на участь у заході.

Всеукраїнський Форум вимушених студентів-переселенців «Криза переміщення – Студентські голоси» (Вінниця; дедлайн - 27 вересня)

Форум покликаний об’єднати та почути вимушених студентів-переселенців, щоб стати платформою для напрацювання спільних ідей та проектів щодо можливих шляхів вирішення існуючих проблем та загроз.


 

Решта короткострокових можливостей доступні тут...

 

 

Корисні статті

“Залізна завіса” української науки

За радянських часів Україна, як і інші республіки Радянського Союзу, була ізольованою від західної науки. Попри те, що “залізної завіси” не існує вже понад чверть століття, ця ситуація парадоксальним чином зберігається і донині. Причина цього – обмеженість легального доступу до західних баз періодики. 

 

-- 

unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!

 


Щоб відповісти, натисніть тут.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages