Стипендії для навчання в Київській школі економіки, в університетах Італії та Австралії та міжнародна програма з ефективного використання ресурсів ЄС

21 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Jul 27, 2015, 2:45:25 PM7/27/15
to UNISTUDY
Inline images 1  

unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter


ТОП-НОВИНИ


Стипендія для талановитих студентів для навчання в Київській Школі Економіки (KSE)

Київська Школа Економіки запрошує талановитих студентів отримати кращу економічну освіту в Україні! Пропонуються дві програми: однорічна магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів та дворічна магістерська програма з економічного аналізу. Найталановитіші студенти можуть отримати стипендію на навчання і навчатись безкоштовно або покривати половину вартості навчання. Для програми з Економічного аналізу KSE пропонує 3 повних і 15 часткових стипендій на 2015/16 академічні роки.


Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)


Гранти від організації “Save Our Seas” (дедлайн - 31 липня)

Організація “Save Our Seas” виділяє гранти для дослідників, що знаходяться на початковому етапі своєї кар’єри, для реалізації короткострокових природоохоронних та освітніх проектів.

Міжнародна програма післядипломної освіти “Master of Social Administration” (Україна, Польща)

Вступники із дипломом бакалавра будь-якої спеціальності запрошуються на навчання за програмою “Master of Social Administration”, яка націлена на підготовку спеціалістів з ефективного використання ресурсів ЄС для фінансування проектів через систему грантів та тендерів.

Аспірантура в Італії (дедлайн - 31 серпня)

Вища школа (Scuola Normale Superiore) у Пізі запрошує іноземних студентів на навчання на докторських програмах. Тривалість програм – від 3 до 4 років, впродовж яких аспіранти забезпечуються стипендією.

Навчання в університеті Південної Австралії (дедлайг - 31 серпня)

Університет Південної Австралії (University of South Australia) виділяє стипендії для іноземних студентів. Стипендії надаються на основі академічної успішності кандидата.


Решта довгострокових можливостей доступні тут...

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)


Літня школа для потенційних студентів програми “Master of Social Administration” (Польща)

Потенційні студенти програми “Master of Social Administration” запрошуються до участі в літній школі “Modernization of Society within the framework of EU participation”.


Проект Європейської Академії Берліну team up! Initiative (Німеччина, дедлайн - 3 серпня)

Проект “team up! Initiative” має на меті об’єднати громадянські суспільства Грузії, Молдови, Німеччини та України. Він стане платформою для обміну досвідом представників НГО, що працюють в сфері демократії та ефективного управління.

Решта короткострокових можливостей доступні тут...-- 
unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages