Магістреські програми з економіки та менеджменту, літня програма з політтехнологій, ЄВС в Іспанії, молодіжні обміни та інше...

22 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Jul 12, 2015, 11:28:12 PM7/12/15
to unis...@googlegroups.com
Inline images 1  

unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter


ТОП-НОВИНИ


Найкращі магістерські програми з економіки та менеджменту в Україні: вступну кампанію розпочато!

Відкрито набір на магістерські програми за спеціальностями “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)” і “Менеджмент інноваційної діяльності”. Запрошуються на навчання студенти, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра з будь-якої спеціальності з усіх куточків України та з закордону.


Освітня програма з політичних технологій, PR та digital технологій (практики із США, Австрії, Індії)

Освітня програма з менеджменту та маркетингу виборчих кампаній, політичних технологій, GR та PR, digital технологій у суспільно-політичних кампаніях із викладачами з США, Австрії, Індії, України та інших країн Східної Європи пройде з 30 липня по 2 серпня 2015 року у Києві. Програма буде корисною як менеджерам виборчих кампаній і кандидатам на місцевих виборах, так і корпоративним маркетологам, журналістам і власникам бізнесу. Без професійних обмежень.

 

Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)

ЄВС-волонтерство в Іспанії (дедлайн - 27 липня)

ГО “Європейський клуб” шукає волонтера/ку на 11-місячний проект в Іспанії. Проект триватиме з 1 жовтня 2015 року по 31 серпня 2016. Приймаюча організація, асоціація Арела, з міста Віго, Галісія, займається розвитком дітей та підлітків свого регіону, які знаходяться в уразливому стані та/або соціальному конфлікті


Післядипломні дослідницькі стипендії для навчання в Австралії (дедлайн - в липні - жовтні)

Метою надання післядипломних стипендій для навчання в університетах та технічних коледжах Австралї є залучення найбільш здібних випускників світу до роботи над актуальними науковими темами. Стипендії розповсюджуються на громадян будь-якої країни.


Стипендії від уряду Македонії (дедлайн - 31 липня)

Уряд Македонії запрошує іноземних студентів на навчання на програмах бакалавріату. Стипенді явиплачується протягом першого року і подовжується на ще три роки за умови успішного навчання студента. Студенти мають бути не старше 22 років. Для студентів з України передбачена одна стипендія.


Стипендії ім. Даніеля Пельца для істориків (Великобританія, дедлайн - 31 липня)

Королівський коледж Лондона (King’s College London) пропонує дві стипендії для бажаючих отримати ступінь магістра в галузі історії. Спеціальності: історія, історія мистецтва, історія Великобританії.


Решта довгострокових можливостей доступні тут...

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

Проект “We are not victims of modern technologies!” (Словаччина, дедлайн - 15 липня)

Харківська організація “Stella” шукає 2 учасників для проекту у Словаччині, присвяченого активному способу життя та поширенню знань про комп'ютерну залежність.

 

Молодіжний обмін “Youth Discover Inclusion” (Словаччина, дедлайн - 18 липня)

Харківська організація “Stella” шукає 6 учасників (18 – 25 років) та одного груп-лідера (25 – 30 років) для участі в молодіжному обміні в Словаччині.


Конкурс есе MindSketch (дедлайн - 31 липня)

Портал VoxUkraine спільно з компанією “Київстар”, Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

 

Решта короткострокових можливостей доступні тут...-- 
unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages