Пропозиція в галузі управлінського обліку, освітні можливості Чехії, програма обміну студентів у США та інші цікаві речі...

14 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Dec 14, 2015, 12:29:03 AM12/14/15
to UNISTUDY


Inline images 1
unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter

ТОП-Новини


Спеціальна новорічна пропозиція від Королівського Інституту Спеціалістів з Управлінського Обліку (дедлайн - 31 грудня)

Спеціальна новорічна пропозиція від Королівського Інституту Спеціалістів з Управлінського Обліку: тільки до кінця 2015 року ви можете зареєструватись як студент CIMA за спеціальною ціною – 25 фунтів (замість звичайних 75). Щоб скористатись цією пропозицією, при реєстрації використовуйте промо-код UKR2015REG25.

Чехія – країна великих можливостей

Здобути гідну європейську освіту, витративши мінімум фінансів та навіть безкоштовно – цілком реально!

Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)


Стипендії для навчання в університеті Уорвіка (Великобританія; дедлайн - 13 січня)

Університет Уорвіка (The University of Warwick) пропонує стипендії для іноземних студентів незалежно від громадянства. У 2016/2017 навчальному році планується надати 25 стипендій, кожна з яких виплачуватиметься протягом усієї програми – трьох з половиною років. Апліканти мають до жовтня 2016 року вступити на обрану програму до університету Уорвіка.


Стипендії для навчання у Франції: Ampère Scholarships of Excellence (дедлайн - 16 січня)

Вища школа “ENS de Lyon” запрошує іноземних студентів подавати заявки на участь в стипендійній програмі. Існує обмеження за віком – аплікант має бути не старше 26 років.


Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) 2016-2017 (США; дедлайн - 1 січня)

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня й культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.


Гранти на проведення досліджень в Коледжі Європи (Бельгія; дедлайн - 20 січня)

Українські дослідники запрошуються до участі в конкурсі на отримання дослідницьких грантів від Коледжу Європи (Бельгія). Спеціальності: європейські міждисциплінарні студії, міжнародна дипломатія, європейські політичні та адміністративні студії, європейська економіка, право.


Програма “SEED Grant” (США)

SEED Grant – це програма від Western NIS Enterprise Program, яка має на меті сприяти розвитку молодих талановитих професіоналів з України та Молдови, які вступили на одну з 50 кращих програм MBA в США, за умови повернення стипендіатів після навчання на батьківщину та інвестування своїх лідерських здібностей і навичок в розбудову країни.


Державні стипендії для навчання в Румунії (дедлайн - 15 березня)

Уряд Румунії щорічно надає стипендії для бажаючих здобути ступінь бакалавра, магістра або доктора філософії в румунських університетах. Стипендія розповсюджується на всі спеціальності, але деяким надається перевага.


Стажування у Всесвітньому інституті преси (США; дедлайн - 15 лютого)

Журналісти з будь-якої країни світу запрошуються на стажування до Всесвітнього інституту преси (World Press Institute). Претендувати на отримання стипендії можуть журналісти, чий професійний досвід становить не менше 5 років. Грант покриває витрати на участь в програмі, переліт до США і назад, проживання і харчування протягом всього терміну стажування.


 Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

 Презентація програми ЄВС (Харків) (25 грудня)

Ви хочете змінити своє життя та поїхати працювати волонтером в одну їз країн Європейського Союзу? Хочете здобути цінний досвід роботи, подорожей та мультикультурного спілкування? Хочете розвивати себе та робити корисний вклад у розвиток суспільства? Хочете вивчати нову мову та знайти багато друзів із різних країн? Якщо так – тоді вам до нас!


Програма “Journalism, Media and Globalization” (ЄС; дедлайн - 10 січня)

Відкрито збір заяв для навчання за магістерською програмою “Journalism, Media and Globalization”, що реалізується в рамках програми “Erasmus+”.


Решта короткострокових можливостей доступні тут...


 

-- 

unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages