Стипендії для навчання у Швейцарії, Австралії та Нідерландах, стажування у Венеції, міжнародний університет з трансформації конфліктів у Білорусі

23 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Oct 12, 2015, 1:36:24 AM10/12/15
to UNISTUDY
Inline images 1
unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | Twitter
Довгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)

Стипендія від Інституту біомедичних досліджень ім. Фрідріха Мішера (Швейцарія, дедлайн - 30 листопада)

Іноземні випускники зі ступенем магістра запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендій для навчання в Інституті біомедичних досліджень ім. Фрідріха Мішера у Швейцарії.


Стажування в музеї Гуггенхайма (Італія; дедлайну немає)

Музей Гуггенхайма у Венеції запрошує студентів профільних спеціальностей на оплачуване стажування. Тривалість стажування – від одного до трьох місяців.


Стипендія для навчання в університеті Делфта (Нідерланди; дедлайн - 1 грудня)

Іноземні студенти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендії Юстуса та Луїзи ван Еффенів (Justus & Louise Van Effen Scholarships).


Післядипломні дослідницькі стипендії для навчання в Австралії

Метою надання післядипломних стипендій для навчання в університетах та технічних коледжах Австралї є залучення найбільш здібних випускників світу до роботи над актуальними науковими темами. Стипендії розповсюджуються на громадян будь-якої країни і надаються на період до двох років (у випадку обрання кандидатом магістерської програми) або трьох років (якщо обрана аспірантська програма).


Гранти на проведення досліджень у Фінляндії (дедлайну немає)

Центр міжнародної мобільності CIMO запрошує іноземних аспірантів та молодих дослідників до участі в грантовій програмі. Програма розрахована на академічне перебування у фінських наукових установах – від 3 до 12 місяців.Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)


Міжнародний університет з трансформації конфліктів (Білорусь, дедлайн - 30 жовтня)

Учасники з України запрошуються на міжнародну зустріч, присвячену кращому розумінню регіональних конфліктів та засобам їх подолання.


Школа ефективного урядування: адвокасі (Україна; дедлайн - 6 листопада)

Якщо ти молодий активний українець, прагнеш соціальних та політичних змін у нашій державі та зацікавлений долучитися до нового освітнього проекту, то ГО «Інститут політики та урядування» запрошує тебе взяти учать у «Школі ефективного урядування: Адвокасі» та розробити і реалізувати власну адвокасі-кампанію!Решта короткострокових можливостей доступні тут...

 

 

-- 

unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages