Гранти на участь у літній школі в США, стипендії для проведення досліджень та навчання у Швеції, літня дослідницька програма в Австрії та решта цікавих можливостей

109 views
Skip to first unread message

UniStudy

unread,
Dec 7, 2015, 1:46:10 AM12/7/15
to UNISTUDY
Inline images 1
unistudy.org.ua
                                                                        
Facebook | Vkontakte | TwitterДовгострокові програми (стипендії, гранти, стажування, волонтерство)


Магістратура в університеті Токіо (дедлайн - 30 квітня)

Університет Токіо щороку пропонує кілька стипендій для іноземних студентів, які показали високі академічні досягнення у своїй галузі. Одна з них – стипендія від Graduate School of Science для тих, хто вступає на магістерські програми до університету.


Програма Visby для проведення досліджень у Швеції (дедлайн - 16 січня)


Аспіранти та науковці можуть подавати заявки для участі в програмі ‘Visby”, яка передбачає проведення досліджень терміном до 6 – 12 місяців (залежно від статусу науковця). Участь у програмі можуть брати також досвідчені науковці (ті, які отримали ступінь кандидата наук до 2011 року).


Стипендіальний конкурс від університетів групи “Vistula” (Польща; дедлайн - 4 березня)

Академія Фінансів і Бізнесу Vistula  та Вища школа бізнесу у Вроцлаві запрошують до участі в конкурсі для учнів випускних класів із Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, України. Переможці отримають стипендію на навчання, безкоштовні курси польської мови, знижки та цінні призи.


Стипендії для навчання у Швеції: Umeå University (дедлайн - 15 березня)

Університет Умеа пропонує стипендії для студентів, які походять з країн поза межами Євросоюзу, для навчання у 2016 / 17 році. Відбір кандидатів здійснюється на основі їхньої академічної успішності. Аплікант має подати заяву на обрану програму до 1 лютого 2016 року.

 

 Решта довгострокових можливостей доступні тут.

 

Короткострокові програми (конференції, тренінги, семінари, літні школи)

 

Конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge (дедлайн - 1 березня)

За ініціативи засновника Noosphere Ventures Максима Полякова і директора Google Україна Дмитра Шоломка створено конкурс саме для тебе – Vernadsky Challenge! Тобі необхідно переконати наших експертів, що твоя ідея або готовий проект дійсно заслуговує на інвестиції, професійну експертизу і доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere Ventures в еквіваленті 1 мільйон гривень.

Літня дослідницька програма для молодих науковців (Австрія; дедлайн - 11 січня)

Молоді дослідники з усього світу запрошуються до участі в літній програмі в Австрії. Серед галузей – системний аналіз, енергія, еволюція та екологія, світова популяція, екосистеми тощо.

Стипендії для навчання в SOM.School of Media (Київ; дедлайн - 15 грудня)

SOM. School of Media надає стипендії для навчання молодим спеціалістам зі Східної України (Донецька  та Луганська області).


Літня школа з лідерства та міжнародної співпраці у США (дедлайн - 4 січня)

До участі у школі запрошуються студенти-бакалаври, зацікавлені у міжнародних відносинах, дипломатії, міжнародному економічному розвитку.


Тренінговий курс “Eastern Express 2016” (Грузія; дедлайн - 13 грудня)

Молодіжні працівники та представники громадських організацій запрошуються до участі в тренінговому курсі, мета якого – створити можливості для пошуку партнерів майбутніх заходів в рамках програми “Erasmus+”.


Решта короткострокових можливостей доступні тут...


 

-- 

unistud...@gmail.com
UNISTUDY.org.ua - International Education
--
Please, consider your environmental responsibility!

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages