Bihter Filmi Full İzle (2023) Bihter: A Forbidden Passion 1080p Türkçe altyazılı İzle MP4/720p 1080p

55 views
Skip to first unread message

Dina French

unread,
Nov 19, 2023, 7:54:23 AMNov 19
to Tüm Film Bihter izle - (2023) | Türkçe Dublaj Full Hd İzle
Bihter Filmi Full İzle (2023) Bihter: A Forbidden Passion 1080p Türkçe altyazılı İzle MP4/720p 1080p
Bihter 2023 filmini Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle Bihter İzle Bihter | Türkçe Dublaj Full Hd İzle Bihter - full hd kalitesinde türkçe dublaj Bihter 2023 filmini Türkçe dublaj full hd kalite olarak Altyazılı 1080p Bihter — Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle

Filmi Buradan İzleyin ▶️ https://123mopie.jasstwatch.com/tr/movie/1078642

Filmi Buradan İzleyin ▶️ https://123mopie.jasstwatch.com/tr/movie/1078642


Thor şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie , Korg ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir'i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster'ın yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar.

Bihter Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret

Bihter 2023 Filmi 1080p sansürsüz tek parça 4K Full HD İzle 720p-İzle indir ve seyret Film konusu: eski eşi tarafından vurularak öldürülen arabesk müziğin önemli isimlerinden Bihter'in hayat hikayesini konu ediyor. Yaşamında türlü zorluklarla mücadele etmek zorunda kalan Bihter, Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden biri oldu. Bihter filmi full İzle Evliliği boyunca kocasından şiddet gören, eşinin azmettirmesi sonucu yüzüne atılan kezzap ile iki gözünden olan Bihter, boşandığı kocası tarafından vurularak öldürüldü. Bihter'in hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı filmde sanatçıyı Farah Zeynep canlandırıyor. oyuncu kadrosu: Farah Zeynep Abdullah, Erdal Besikçioglu, Nergis Öztürk gibi isimler Bihter filminin içerisinde yer almaktadır. Film ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, imdb, ekşi, bilet fiyatları, gişe, fragman, nerede çekildi gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Bihter filmi Halis Serbest’in memleketinde yasaklandı! Bihter’in katili: “Pişman değilim, filmi İzlemeyeceğim”

Arabesk müziğin önemli kadın seslerinden Belgin Sarılmışer'in hayatını ele alan filmde, sanatçının Ankara'dan Adana'ya yolculuğu ile yaşadığı aşkın ardından vefatına kadar olan öyküsü beyaz perdeye aktarıldı.

Filmde Bihter'i Farah Zeynep Abdullah, katil Halis Serbest ise Erdal Beşikçioğlu canlandırdı. Film 4 Mart'ta Türkiye genelinde bütün sinemalarda vizyona girdi. Ancak film, katil Halis Serbest'in yaşadığı Adana'nın Kozan ilçesinde belediye sinemasında vizyondan kaldırıldı.

AÇIKLAMASI 'PES' DEDİRTTİSABAH'a özel açıklamalarda bulunan Halis Serbest, filmin hayal ürünü olduğunu ve gerçekleri yansıtmadığını öne sürerek, şunları söyledi: "Film hayal ürünüdür. Gerçekleri yansıtmayan filmin memleketimde yasaklanmasını doğru buluyorum. Film çekilirken kimse gelip benden görüş istemedi.

Bihter Filmi Haberleri

Bihter ne kadar İzlendi? Rekor kıran Bihter filmi hasılatı ne kadar! Müslüm mü daha fazla İzlendi?

Biyografi filmlerinde Müslüm filminden sonra müzisyen kimliği ile ön plana çıkan Bihter'in hayatı beyaz perdeye taşındı. Film vizyona girişinin hemen arından rekor üstüne rekor kırdı. Bihter filmi, vizyona gireli henüz 1 hafta olmadan ancak gişeleri adeta salladı. Bihter filmi İzlenme sayısı ve Bihter filmi hasılatı da oldukça büyük...

Aleyna adlı dünya güzeli 17 yaşındaki kız, sevgilisi tarafından ağır yaralanmıştı. Babası, haber mikrofonlarına kızının eski erkek arkadaşının onu defalarca "Seni Bihter gibi yaparım" diye tehdit ettiğini söylüyordu."Seni Bihter gibi yaparım..." Bu cümleyi son zamanlarda pek çok kriminal olayda duymuştum. Kısa bir araştırma yapınca önüme şu sonuçlar çıktı:

Emirhan Döner adlı sabıkalı, cezaevinden çıkar çıkmaz eski sevgilisi Şenay Şentürk'ü "Seni Bihter gibi yaparım" diye tehdit etti.Erkek şiddetinden KADES uygulamasıyla kurtulan Ayşegül Geçim'e eski eşi İsmail Güneş, "Seni Bihter gibi yaparım" demişti.Şarkıcı Güler Selçuk, "Seni Bihter gibi yaparım" diye tehdit eden eski nişanlısı Furkan Akan'dan korkup, Fransa'ya kaçtı ama klip çekimi için Türkiye'ye gelince sevgilisi tarafından darp edildi.Eminim daha pek çok örnek vardır. Peki son zamanlarda bu Bihter tehdidi neden kadınların kâbusu oldu. Olayların Bihter filmi vizyona girdikten sonra yoğunlaşması bence tesadüf değil. Galiba film, bazı eşeklerin aklına karpuz kabuğu düşürdü...

Bana en çok kazandıran yarışmaBu hafta atv'nin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'i İzlerken yine bilgi dağarcığımı tıka basa doldurdum. Yarışmadan öğrendim ki:İngiliz bekar erkekler yılda sadece 4 kez çarşaf değiştiriyormuş. (Demek ki neymiş? İngiliz bekar erkeklerin evine uğramak ciddi bir hijyen hatasıymış)

Michael Jackson'ın söylediği orijinal Beat It şarkısı Avustralya'daki müzik listelerinde ancak ikinci olabilmişken, komedi versiyonu Eat it birinci olmuş. (Zavallı Michael mezarında ters dönmüş olmalı)Ünlü yönetmen Woody Allen, bugüne kadar kazandığı Oscar ödüllerinin törenine hiç uğramamış. (Kibrin de bu kadarı)Bugüne kadar pandalar tarafından saldırıya uğrayıp öldürüldüğü kayda geçen tek bir insan olmamış. (Bu tontiş hayvanları boşuna sevmiyoruz)Milyoner'i İzlemekle hem bilgi dağarcığımı geliştiriyorum, hem tanıdığım özgün yarışmacı karakterleriyle farklı yaşamlara ortak oluyorum, hem de seyirci jokerine verilen tepkilerle toplumun genel kültür düzeyini ölçüyorum. Böylece her bölümü bitirdiğimde kendimi bir kitap okumuş gibi hissediyorum. Yani yarışmacılar bir kez kazanırken, ben her hafta kazanıyorum...

Allah evladın Bihterlısını versin!Aile üyelerinin isimlerini vermek istemiyorum. Çünkü ileride internette görüp, utanacakları bir haberin daha bu mecrada yer almasını istemiyorum.Olay, geçen hafta Müge Anlı'da yaşandı. Kederli anne- baba, yıllardır görmedikleri oğullarının bulunması için stüdyoya gelmişlerdi. Oğulları, babalarının ona güvenerek verdiği genel vekaletnameyi kullanarak aileye ait 2 ev ve 27 aracı satarak tüm parayı kripto paraya yatırıp, kaybetmişti. Ailenin tüm maddi varlığı bir anda buhar olup uçmuştu.Müge ve ekibi her zaman olduğu gibi kayıp genci kısa sürede bulup, telefona bağladı. Genç sadece iki cümle kurdu: "Ne yaptığımı biliyorum. Beni affedin ama geri dönmemi beklemeyin." Anne ve baba o anda gözyaşlarına boğuldu. Anne her şeye rağmen oğluna kavuşmak istiyordu. "Olan oldu oğlum, sen yeter ki geri dön..." Babanın sözleri ise herkesin yüreğine dokundu: "Bizi hiç mi sevmedin be oğlum?.."Başlıktaki cümle tam da buraya oturacak cinsten: Allah evladın Bihterlısını versin....

Zap'tiyeBir maymun kendiliğinden veterinere gidip, başındaki yarayı işaret ederek tedavi olmuş. Sağlık sorunlarıyla ilgili olarak hâlâ kırıkçı-çıkıkçıya giden, cinci hocalardan medet umanlara duyurulur!

Ne demiş?Atv'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten bir diyalog: - Sen önce kendine bak, 11 tane sabıkan var. - Ne 11'i? 5 tane sabıkam var benim...

Gaf kürsüsüEditörlük yapan Hürriyet Hanım, Milyoner'deki "Hangisinin yazımı doğrudur?" sorusunun cevabını (Apayrı) iki joker kullandıktan sonra seyircinin yardımıyla bilebildi.

Bihter İzlenme sayısı

Bihter İzle fragman

Bihter İzle twitter

Bihter İzle beyazperde

Bihter türkçe dublaj fragman

Bihter türkçe dublajlı fragman

Bihter İzle fragman

Bihter full İzle sinefy

Bihter 2023 ne zaman çıkacak

Bihter 2023 netflix

Bihter 2023 fragman

Bihter 2023 oyuncular

Bihter türkçe dublaj İzle jet film

Bihter türkçe dublaj fragman

Bihter türkçe dublaj İzle fragman

Bihter türkçe dublaj ne zaman çıkacak

Bihter türkçe dublaj bilet al

Bihter türkçe dublaj İzle after credits

Bihtere türkçe dublaj fragman

Bihter türkçe dublaj İzle

Bihter türkçe dublaj İzle tek parça

Bihter türkçe dublaj İzle sinefy

Bihter türkçe dublaj İzle

Bihter İzle (2023) Türkçe Dublaj Full HD 1080p

Bihter 2023 Full Hd İzle Tek Parça 1080p

Bihter 2023 Full Hd Film İzle Tek Parça 1080p Türkçe Dublaj

Bihter 2023 Filmi Full HD 1080p İzle

Bihter 2023 filmini türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı olarak full hd İzle

Bihter 2023 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı 4K Full HD İzle

Bihter (2023) İzle | Türkçe Dublaj Full HD 720p Film İzle

Bihter (2023) 1080p Türkçe Dublaj İzle

Bihter İzle (2023) | Türkçe Dublaj & Altyazılı

Bihter İzle | Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret

Bihter İzle 1080p Türkçe Dublaj

Bihter 2023 filmini Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle

Bihter | Türkçe Dublaj Full Hd İzle

Bihter (2023) İzle film Türkçe Dublaj [HD1080p]

[İzle] Bihter Full Online İzle HD Türkçe

Bihter türkçe dublaj İzle full hd

Bihter — Türkçe Dublaj ve Altyazılı İzle

Bihter İzle, 1080p Türkçe Dublaj İzle

Bihter Türkçe Dublaj İndi̇r

Bihter İzle, 1080p Türkçe Dublaj İzle

Bihter (2023) İzle film Türkçe Dublaj [HD-1080p]

Bihter 2023 İzle - Filmi Full HD (1080p) İzle
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages