[Biketour] Is there anybody from Olsztyn?

0 views
Skip to first unread message

Сорока Олег

unread,
Mar 26, 2009, 4:31:10 PM3/26/09
to bike...@lists.eyfa.org
Hi guys! I'm from Ukraine, i took part in 2008 year ecotopia
i'm going to visit Olsztyn at the end of May
and i'm looking somebody from this town =)

Anatoliy Karpjuk

unread,
Mar 27, 2009, 1:20:55 AM3/27/09
to Сорока Олег, bike...@lists.eyfa.org
Привіт, Олег!
Цього року Екотопія буде проходити на Балканах. Які твої враження від Екотопії-2008. Чого питаю, бо сам приймав участь в Екотопії-1992 в Болгарії. Я живу в Рівному і займаюсь екологічною тематикою.
Всього доброго,
Анатолій

--- Оригінальне повідомлення ---
Від кого: Сорока Олег <40a....@gmail.com>
Кому: bike...@lists.eyfa.org
Дата: 26 березня, 22:31:10
Тема: [Biketour] Is there anybody from Olsztyn?

Hi guys! I'm from Ukraine, i took part in 2008 year ecotopia
i'm going to visit Olsztyn at the end of May
and i'm looking somebody from this town =)

_______________________________________________
Biketour mailing list
Bike...@lists.eyfa.org
Unsubscribe at: https://lists.eyfa.org/mailman/options/biketour




--
Якими будуть медіа ХХІ століття?
http://ubr.ua.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages