Kedves Szülők!
Osztályunkban egy anyuka sajnálatosan megfertőződött és azonnal értesített. A tanuló holnaptól nem jön iskolába 10 napig. Kérem a következő tanulókat, hogy óvatosság miatt esetlegesen az elkövetkező 3 napban ne jöjjenek iskolába ha lehet. Györök Anna, Gébert Ádám, Szabó Zsombi, Cservenyi Bogi, Antal Dorka.
üdvözlettel
Marika