COVID 19

0 views
Skip to first unread message

Mária Ácsné Lázár

unread,
Jan 13, 2021, 12:44:13 PM1/13/21
to &lt,tancsicsnemet@googlegroups.com&gt,
Kedves Szülők!

Osztályunkban egy anyuka sajnálatosan megfertőződött és azonnal értesített. A tanuló holnaptól nem jön iskolába 10 napig. Kérem a következő tanulókat, hogy óvatosság miatt esetlegesen az elkövetkező 3 napban ne jöjjenek iskolába ha lehet. Györök Anna, Gébert Ádám, Szabó Zsombi, Cservenyi Bogi, Antal Dorka.

üdvözlettel
Marika

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages