Kedves Szülök!
Csak azoknak a tanulóknak szól jelen értesítés, akik rangsort szeretnének módosítani a felvételivel kapcsolatosan.
Március 22.( hétfő)10.00 óráig tehetik meg a következő képen.
Iskola email címére kell elküldeni úgy, hogy másolatban az osztályfőnök email címe is legyen benne.
Tárgy: MÓDOSÍTÁS ( fontos, hogy nagybetűvel legyen beírva, a MÓDOSÍTÁS szó )
Március 23-án 20.00-ig vissza kell jelezni, hogy a módosítás megfelelő-e amit ugyanígy iskola emailcím / másolat osztályfőnök. Ez azért fontos mert ez fogja írásban bizonyítani a módosított verziót (annak, aki a megnevezett határidőig beküldi ) az iskola még aznap visszaküldi! Fontos, hogy ezen időpontokban figyeljék e-mailjeiket.
Március 24-én kell az iskoláknak postázni.
Új intézményt nem lehet felvenni. Ha az adott megjelölt iskolában esetlegesen másik szakot választana és az intézménnyel le van levelezve kérjen erről írásbeli igazolást, ezt csatolmányként feltétlenül küldje el.
Üdvözlettel
ofő