Kedves Szülők!
Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. váratlan tájékoztatója alapján a holnapi nap reggel 8
órától 11 óráig a gázszolgáltatás szünetel az intézményünkben. Mivel délelőtt nem lesz fűtés,
ez azt is jelenti, hogy 8 órától az épület belső hőmérséklete folyamatosan csökkenni fog. A
hibaelhárítás után a fűtés vissza lesz kapcsolva, de a megfelelő hőmérséklet elérése bizonytalan
a délutáni időszakban. A hideg téli időjárásra való tekintettel és a fentiek figyelembe vételével
a holnapi nap (01. 27.) rendkívüli tanítási szünet lesz iskolánkban.
Ennek következtében:
• a holnapi étkezést minden befizetett diák részére lemondtuk (jóváírására februárban
kerül sor)
• az iskola a munkarend szerinti szokásos ügyeletet biztosítja
• akik az ügyeletre igényt tartanak, gondoskodjanak gyermekük számára ennivalóról és
meleg öltözékről
A kialakult helyzet miatt szíves megértésüket kérjük.
Budapest, 2021. január 26.
Az iskola vezetősége