Kedves Szülők!
A mai napon (délután) hivatalos levél érkezett az OH -tól,.Idén a módosításokat nem kell postázni, sem az igazgatóknak aláírni. Szóval a dátumok a következőképpen módosulnak: módosítás beadásának határideje (a szülők részéről) március 23. 8.00, ellenőrzés és visszaküldés határideje (az iskola által kiküldött módosításnak szintén a szülő részéről) március 24. 20.00
Üdvözlettel
Marika