Fontos tájékoztatás

4 views
Skip to first unread message

Mária Ácsné Lázár

unread,
Jan 29, 2021, 9:33:57 AM1/29/21
to &lt,tancsicsnemet@googlegroups.com&gt,

Kedves Szülők!

 

Köszönöm az időre beküldött 20 jelentkezési lapot ( a kitöltésnél sok hiba van emiatt kellett visszaküldenem ) Hétfőre még 3 tanuló ígérte ha nem sikerül egyénileg kell, hogy megoldja.

A mai napon tanulóink megkapták a féléves értékelést, megtekinthették az írásbeli felvételit.

Iskolánk részéről papírt kaptak, hogy felvételt nyertek ill javaslatot az intézményünkben a továbbtanulásuk folytatásához. Szeretném felhívni azok figyelmét akik javaslatot kaptak az nem automatikus felvételt jelent. Ha nem ír be más intézményt akkor elképzelhető, hogy majd az OH fog kijelölni részükre iskolát. Tehát kérem, hogy legyen minimum még 3 iskola a középiskolai felvételi adatlapon.

Mindenki tud már a pontok alapján tájékozódni.

 

Köszönettel

ofő

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages