A sirály a király? - fénymásolás

666 views
Skip to first unread message

Krisztián Stryk

unread,
Oct 6, 2015, 12:09:36 PM10/6/15
to &lt,tancsicsnemet@googlegroups.com&gt,
Sziasztok!

Kölcsön szeretnénk kérni 1 napra a "A sirály a király?" című könyvet, fénymásolni.
Tud valaki segíteni?

Köszönjük szépen,

Krisztián (Barbara apuka)

Rónainé Hartung Rita Dr.

unread,
Oct 6, 2015, 12:46:36 PM10/6/15
to tancsi...@googlegroups.com

Szia Krisztián,

 

már én is kerestem a neten őszi szünetre:

 

http://konyvmolykepzo.hu/reszlet/siraly_kiraly.pdf

 

Úgy emlékszem szorgalmi az őszi szünetre.

 

Rita

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „tancsicsnemet” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) tancsicsneme...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.

Krisztián Stryk

unread,
Oct 6, 2015, 1:06:45 PM10/6/15
to Rónainé Hartung Rita Dr., &lt,tancsicsnemet@googlegroups.com&gt,
Szia Rita,

Ezt mi is megtaláltuk, de ez csak az első 5 fejezet :(.

Szia Andi,

Köszönjük előre is !

Üdv: Kati

Nikolett Vobeczky-Kiss

unread,
Oct 6, 2015, 4:36:44 PM10/6/15
to Krisztián Stryk, &lt,tancsicsnemet@googlegroups.com&gt,
Sziasztok!

A Bookline oldalán rendelhető a könyv 1275,-Ft és van raktáron.

Üdv., Niki 
--

Boga Vanda

unread,
Oct 17, 2015, 9:51:20 AM10/17/15
to Krisztián Stryk, &lt,tancsicsnemet@googlegroups.com&gt,
Sziasztok!

Digitalizáltam a "A sirály a király?" című könyvet. Magunknak csináltam, NEM MEGOSZTÁSRA, légyszi ennek megfelelően ne küldjétek tovább!)
Kb. 40 Mb lett, szóval egészen nagy.
Felmentem a DROPboxra, onnan le tudjátok tölteni, akár az oldalakat egyesével, akár PDF-ben az egészet. ( Aki Acrobat Readert használ, az a NÉZET ablakban változtassa majd meg a nézet irányát, hogy ne törjön ki a gyerek nyaka, ha olvassa). Tableten mindegy, forgassátok a gépet.

Akinek nincs ilyen kütyüje, se könyve, az szóljon és kinyomtatom. Bálint beviszi a suliba jövő héten.



Jó hétvégét!
Vanda

Boga Vanda

www.facebook.com/komforte.hu - Kedveld az oldalt! Köszönöm!


--
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages