Szia Krisztián,
már én is kerestem a neten őszi szünetre:
http://konyvmolykepzo.hu/reszlet/siraly_kiraly.pdf
Úgy emlékszem szorgalmi az őszi szünetre.
Rita
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „tancsicsnemet” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) tancsicsneme...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért látogasson el ide: https://groups.google.com/d/optout.
--
--