Kedves Szülők!
Ma elküldtem a kinyomtatott továbbtanulási lapokat kérem ellenőrizzék az adatokat, majd ahol szükséges mindenhol aláírni és csütörtökre visszahozni. A tanulók csütörtökön kapják meg az értékelő lapokat ezeket kérem fénymásolni db szám szerint és péntek reggelre beküldeni.
2021. február 03-án 3 rövidített tanítási nap
2021. február 10-én online szülői értekezlet 17 óra TEAMS felületen osztályfőnöki csoportban rögzítettem a naptárban kérem csak onnan bejelentkezni.
Üdvözlettel
ofő