Sziasztok,
hétfőn d.u. 5 órakor kezdődik a színjátszó csoport tevékenysége DRékával.
Szerdán fél 6-kor a Törpingáló Klubba jönnek a gyermekek NZsuzsához.
A többi tevékenységre még szotyognak az érdeklődők, a kezdésről a későbbiekben
értesítelek.
Két m-országi önkéntes hölgyet ajánlott be hozzánk a Caritas, 2-3 hetet lesznek
Vhelyen, minket is meglátogatnak, nem tudom mi érdekli őket, miben segítenének.
Gondolom szociális munkások, elsősorban az Esély csoportban tevékenykednének.
Hétfő d.u. látogatnak meg.
Üdv. Tamás