Sziasztok,
szinte 2 honapja elkezdtuk a tevekenysegeket a Talentumban, lenne mondanivalonk a tortentekrol. Azonkivul rohamosan kozeledik karacsony, szoval tobb fontos dolgot kellene megbeszeljunk. Hivom az oktatokat szerdan este, a tevekenysegek utan, 7-8-ig a szekhazba. Nagyon fontos mindannyiotok jelenlete!
Koszonettel Tamas