MEGBESZELES

0 views
Skip to first unread message

Tamas Doczy

unread,
Nov 24, 2012, 10:47:02 AM11/24/12
to talentumo...@googlegroups.com

Sziasztok,

szinte 2 honapja elkezdtuk a tevekenysegeket a Talentumban, lenne mondanivalonk a tortentekrol. Azonkivul rohamosan kozeledik karacsony, szoval tobb fontos dolgot kellene megbeszeljunk. Hivom az oktatokat szerdan este, a tevekenysegek utan, 7-8-ig a szekhazba. Nagyon fontos mindannyiotok jelenlete!

Koszonettel Tamas

Andrea Bokor

unread,
Nov 24, 2012, 3:43:45 PM11/24/12
to talentumo...@googlegroups.com
Szerdan 19:00-tol lesz egy eloadas, ami Udvarhelyrol jon, tehat nem lehet maskor megnezni.
Mas idopont nem jo erre a megbeszelesre?
Ha nem, nem gond, a lemondas nem lehetetlen. :) Csak kerdem.

Tamas Doczy

unread,
Nov 25, 2012, 2:16:46 AM11/25/12
to talentumo...@googlegroups.com
Jo lenne, ha egyvalaki el tudna jonni a dramas csoportbol, pl ROrsi, es akkor ti mehetnetek szinhazba.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages