ÚJ ESZTENDŐ KÜSZÖBÉN

0 views
Skip to first unread message

Tamas Doczy

unread,
Dec 29, 2012, 4:49:20 PM12/29/12
to talentumo...@googlegroups.com
Sziasztok,
visszapillantva az elmúlt hónapokra, úgy érzem, hogy egy sikeres esztendőt zárunk a Talentumban, a Ti munkátoknak, a gyermekekre figyelő türelmes szeretetnek köszönhetően. 
Köszönöm nektek - a szülők nevében is - a sok önfeledt játékot, élményszámba menő, feledhetetlen délutánt, ahol a gyermekek végre szabadon kinyílhattak, önmaguk lehettek, ahol senki elvárásainak nem kellett eleget tenniük. 
Szeretném és kívánom, hogy az új esztendő hozzon nektek  élményekben, eredményekben gazdag munkálkodást, sok-sok örömteli pillanatot, amikor meglátjátok gyermekeink szemében a boldogság, a hála ragyogását. Ennél szebb hivatás nincs is a földön, mint ezeknek a tiszta lelkű, őszinte, lelkes és hálás kis emberpalántáknak a szolgálatába szegődni.

Sok szeretettel és barátsággal
Tamás

Eniko Ozvald

unread,
Jan 2, 2013, 12:55:39 PM1/2/13
to talentumo...@googlegroups.com
Kedves Tamás!

Köszönöm szépen a leveled, neked és egész családodnak kívánok Boldog Új Évet, és remélem megkezdett ügyünk folytatódni fog amint időnk engedi :)

Andi írt nekem hogy vasárnap jössz autóval Vásárhelyre.
Ha szükséged van segítségre abban hogy ne üres autóval menj s esetlegesen némi pénzzel beszálljanak olyan emberek az autódba, akik megbízhatóak, akkor nagyon szívesen segítek , írd meg menni helyed van az autódban.

Szintén baráti öleléssel: Ozvald Enikő


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages