Sziasztok,
visszapillantva az elmúlt hónapokra, úgy érzem, hogy egy sikeres esztendőt zárunk a Talentumban, a Ti munkátoknak, a gyermekekre figyelő türelmes szeretetnek köszönhetően.
Köszönöm nektek - a szülők nevében is - a sok önfeledt játékot, élményszámba menő, feledhetetlen délutánt, ahol a gyermekek végre szabadon kinyílhattak, önmaguk lehettek, ahol senki elvárásainak nem kellett eleget tenniük.
Szeretném és kívánom, hogy az új esztendő hozzon nektek élményekben, eredményekben gazdag munkálkodást, sok-sok örömteli pillanatot, amikor meglátjátok gyermekeink szemében a boldogság, a hála ragyogását. Ennél szebb hivatás nincs is a földön, mint ezeknek a tiszta lelkű, őszinte, lelkes és hálás kis emberpalántáknak a szolgálatába szegődni.
Sok szeretettel és barátsággal
Tamás