Poniżej info na temat planowanego wyjazdu o którym była mowa w środę.
O co chodzi: W miarę grupowy, wesoły odpoczynek śródpostny - duże
stężenie studentów Taize-owych w jednych górach.
Termin: 10 IV 2011r. (niedziela)
Miejsce: Góry Bardzkie, a konkretnie pójdziemy z Barda niebieskim
szlakiem w stronę Przełęczy Kłodzkiej i potem na Kłodzkiej Górze
skręcimy na żółty w stronę Kłodzka i do niego dojdziemy. Trasa tak na
6h.
Wyjazd: 6:33 z Dworca PKP Główny we Wrocławiu (zbiórka o 6:10); na
miejscu jesteśmy na 8:12
Powrót: 15:36 z Kłodzka Miasto; we Wrocławiu jesteśmy na 17:30
Koszt: 2x8,40 zł
Jedzenie: Każdy bierze coś dla siebie, a potem z tego uda się może
zrobić rozsądne kanapki:)
Co zabrać: Przede wszystkim jedzenie, dobre buty, kurtkę, a niemal
absolutnie obowiązkowo: zabrać ze sobą dobry humor ;)
P.S. Jeśli jedziesz napisz mi maila informującego
(
jan.i...@gmail.com). Dzięki.