BARDO 2011

3 views
Skip to first unread message

Jan Inglot

unread,
Apr 1, 2011, 10:18:47 AM4/1/11
to Taizé w Maciejówce
Poniżej info na temat planowanego wyjazdu o którym była mowa w środę.

O co chodzi: W miarę grupowy, wesoły odpoczynek śródpostny - duże
stężenie studentów Taize-owych w jednych górach.

Termin: 10 IV 2011r. (niedziela)

Miejsce: Góry Bardzkie, a konkretnie pójdziemy z Barda niebieskim
szlakiem w stronę Przełęczy Kłodzkiej i potem na Kłodzkiej Górze
skręcimy na żółty w stronę Kłodzka i do niego dojdziemy. Trasa tak na
6h.

Wyjazd: 6:33 z Dworca PKP Główny we Wrocławiu (zbiórka o 6:10); na
miejscu jesteśmy na 8:12

Powrót: 15:36 z Kłodzka Miasto; we Wrocławiu jesteśmy na 17:30
Koszt: 2x8,40 zł

Jedzenie: Każdy bierze coś dla siebie, a potem z tego uda się może
zrobić rozsądne kanapki:)

Co zabrać: Przede wszystkim jedzenie, dobre buty, kurtkę, a niemal
absolutnie obowiązkowo: zabrać ze sobą dobry humor ;)

P.S. Jeśli jedziesz napisz mi maila informującego
(jan.i...@gmail.com). Dzięki.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages