Witajcie Drodzy!
Mam nadzieję, że korzystacie z ostatnich dni wakacyjnego wypoczynku. Ja natomiast mam propozycję. Jak wiecie od dawna, śpiewniki, z których śpiewamy w Maciejówce wymagają gruntownej naprawy. Mam na to pieniądze, trzeba się tylko zebrać i to zrobić. Proponuję 28 września, w sobotę. Czy będziesz we Wrocławiu i przyjdziesz pomóc? Trzeba sprawdzić jakich kartek gdzie brakuje, dodrukować i zszyć na nowo. Dajcie proszę znać.
Wkrótce będę pisał o najbliższych śpiewaniach.
Pozdrawiam:)
Z Bogiem+
--
-------
Szymon Rabiej
tel. 661-628-085
szymon...@gmail.com