Środa Piaskowa

1 view
Skip to first unread message

Magdalena Janusz

unread,
May 30, 2011, 6:34:12 PM5/30/11
to Taizé w Maciejówce
Drodzy, najdrożsi:)


W tym tygodniu modlimy się w kościele NMP na Piasku:) Msza św
rozpoczyna się o godz.18.30 , następnie jest modlitwa o 19.15.
Zachęcam bardzo serdecznie do włączenia się! Po modlitwach wszelakich
zamierzamy udać się do Maciejówki na skromną Agapę! Zapraszamy
każdego!

Jeżeli znajduje się gdzieś dobra dusza, która mogłaby upiec ciasto na
tą okazję to bardzo proszę ową duszę o informację:)


Przypominam też o wyjeździe do Taize!!! To bardzo ważna część naszej
tożsamości Taizowej.Nie może nas tam zabraknąć.


Pozdrawiam serdecznie!

Z Panem Bogiem

Magda
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages