You do not have permission to delete messages in this group
Copy link
Report message
Show original message
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to Taizé w Maciejówce
Drodzy, najdrożsi:)
W tym tygodniu modlimy się w kościele NMP na Piasku:) Msza św
rozpoczyna się o godz.18.30 , następnie jest modlitwa o 19.15.
Zachęcam bardzo serdecznie do włączenia się! Po modlitwach wszelakich
zamierzamy udać się do Maciejówki na skromną Agapę! Zapraszamy
każdego!
Jeżeli znajduje się gdzieś dobra dusza, która mogłaby upiec ciasto na
tą okazję to bardzo proszę ową duszę o informację:)
Przypominam też o wyjeździe do Taize!!! To bardzo ważna część naszej
tożsamości Taizowej.Nie może nas tam zabraknąć.