[Registrace na SZ WAR !!!] Help

0 views
Skip to first unread message

pajd...@centrum.cz

unread,
Sep 27, 2008, 11:43:28 AM9/27/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
s.k.s zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Ahoj zdravi tym s.k.s!
Chceme se zeptat je-li nas tym radne prihlsen na akci SZ-wwII?nebot jedem
az z Jizni Moravi ze Straznice at tam nejedem zbytecne a vpripade ze se
nase registrace nekde nezatulala je-li moznost popsat blizsi misto akce v
Milovicich na Bozim daru?dik moc za odpoved !!zatim cau snad za tyden na
bojisti:)

Ageso

unread,
Sep 27, 2008, 1:19:50 PM9/27/08
to pajd...@centrum.cz, sz...@email.cz, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Ahoj....
Přeposílám tento email našemu registrátorovi (Carlos) - jakmile bude moct tak vám odpoví.
Pokud jste však posílali registraci i na jeho email (sz...@seznam.cz) a odpověděl vám tak jste pravděpodobně úspěšně registrování.
Místo akce je opravdu v Milovicích kousek od Božího daru cca 2-3km (jsou tam rekonstruované paneláky).
Konkrétní místo se všichni účastníci dozvědí krátce před akcí.
Pokud nejedete auty napište a polohu vám pravděpodobně upřesníme dříve.

S pozdravem
Ageso

Dne 27. září 2008 17:43 <pajd...@centrum.cz> napsal(a):



--
M.tel. primární: +420 608 818 212
M.tel. záložní:  +420 608 260 456
E-mail: age...@gmail.cz
(dříve ag...@centrum.cz)
Skype: ageso_cz
Jabber: ag...@jabber.cz
IRC: quakenet / #praha
Web: http://szaction.praha12.net/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages