Ahoj zdravi tym s.k.s!
Chceme se zeptat je-li nas tym radne prihlsen na akci SZ-wwII?nebot jedem
az z Jizni Moravi ze Straznice at tam nejedem zbytecne a vpripade ze se
nase registrace nekde nezatulala je-li moznost popsat blizsi misto akce v
Milovicich na Bozim daru?dik moc za odpoved !!zatim cau snad za tyden na
bojisti:)