[Registrace na SZ WAR !!!] "SZWAR Pety

0 views
Skip to first unread message

honza....@centrum.cz

unread,
Sep 4, 2008, 5:10:28 AM9/4/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Jan Peteka zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Chtěl bych hrát s týmem FALCON jestli by to bylo možny. Děkuji

Ageso

unread,
Sep 4, 2008, 2:16:23 PM9/4/08
to honza....@centrum.cz, sz...@email.cz, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Ahoj,....
registraci vyřizuje registrátor Carlos. (tento email mu byl přeposlán)
Zakrátko se ti ozve.
S pozdravem,
Ageso

Dne 4. září 2008 11:10 <honza....@centrum.cz> napsal(a):

Jan Peteka zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Chtěl bych hrát s týmem FALCON jestli by to bylo možny. Děkuji



--
M.tel. primární: +420 608 818 212
M.tel. záložní: +420 608 260 456
E-mail: age...@gmail.cz
(dříve ag...@centrum.cz)
Skype: ageso_cz
Jabber: ag...@jabber.cz
IRC: quakenet / #praha
Web: http://szaction.praha12.net/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages