Chtěl bych hrát s týmem FALCON jestli by to bylo možny. Děkuji
Jan Peteka zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na http://szaction.praha12.net/drupal/contact. Chtěl bych hrát s týmem FALCON jestli by to bylo možny. Děkuji