Chtěl bych hrát s týmem FALCON jesti by to bylo mozné. Děkuji
Pavel Komín zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na http://szaction.praha12.net/drupal/contact. Chtěl bych hrát s týmem FALCON jesti by to bylo mozné. Děkuji