[Registrace na SZ WAR !!!] "SZWAR Koki

0 views
Skip to first unread message

ko...@seznam.cz

unread,
Sep 4, 2008, 5:19:17 AM9/4/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Pavel Komín zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Chtěl bych hrát s týmem FALCON jesti by to bylo mozné. Děkuji

Ageso

unread,
Sep 4, 2008, 2:17:33 PM9/4/08
to ko...@seznam.cz, sz...@email.cz, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Ahoj,....
registraci vyřizuje registrátor Carlos. (tento email mu byl přeposlán)
Zakrátko se ti ozve.
S pozdravem,
Ageso

2008/9/4 <ko...@seznam.cz>

Pavel Komín zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Chtěl bych hrát s týmem FALCON jesti by to bylo mozné. Děkuji



--
M.tel. primární: +420 608 818 212
M.tel. záložní: +420 608 260 456
E-mail: age...@gmail.cz
(dříve ag...@centrum.cz)
Skype: ageso_cz
Jabber: ag...@jabber.cz
IRC: quakenet / #praha
Web: http://szaction.praha12.net/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages