[Registrace na SZ WAR !!!] sz war

0 views
Skip to first unread message

karelh...@centrum.cz

unread,
Jul 15, 2008, 9:38:43 AM7/15/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Karlito zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

registruji se tímto na SZ War

karelh...@centrum.cz

unread,
Jul 15, 2008, 11:47:48 AM7/15/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Budu se těšit.

Karlíto
______________________________________________________________
> Od: sz.action...@gmail.com
> Komu: karelh...@centrum.cz
> Datum: 15.07.2008 15:38
> Předmět: [Registrace na SZ WAR !!!] sz war
>
>Naši organizátoři se vám co nejdříve ozvou.
>

Ageso

unread,
Jul 15, 2008, 11:51:34 AM7/15/08
to karelh...@centrum.cz, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Tady registrátor Ageso ... vaše žádosti o redistraci bylo vyhověno ;)
S pozdravem vedení SZ-/ ...

(pro konzultace ohledně hry navštěvujte pravidelně ústav zvaný Jeff  :) :) )

2008/7/15 <karelh...@centrum.cz>:



--
M.tel. primární: +420 608 818 212
M.tel. záložní: +420 608 260 456
E-mail: age...@gmail.cz
(dříve ag...@centrum.cz)
Skype: ageso_cz
Jabber: ag...@jabber.cz
IRC: quakenet / #praha
Web: http://szaction.praha12.net/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages