[Registrace na SZ WAR !!!] registrace na hru SZ WAR 2

3 views
Skip to first unread message

stepan....@easypoint.cz

unread,
Aug 26, 2008, 4:55:48 AM8/26/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Štěpán Kahánek zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Dobrý den,

Chtěl bych se přihlásit na hru SZ war 2.

Jedu sám za svůj tým ( Alligátors ) - vím o 2 dalších týmech, ke
kterým se při hře mohu připojit - Benešovský medvědi, Garfields.
Tím problém jednotlivce odpadá.
Po dohodě s nima jsem konstatoval, že se tedy sám přihlásím a pak se
připojím k nim.
Děkuji za pochopení a potvrzení o přijetí na tuto akci.

S pozdravem Tracker

Ageso

unread,
Aug 29, 2008, 6:45:25 AM8/29/08
to stepan....@easypoint.cz, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Ahoj Štěpáne,
Myslím, že s registrací nebude žádný problém.
Jsem rád, že jsi použil náš kontaktní formulář.
Bohužel jsme se však v kolektivu dohodli na jiném způsobu registrace (omlouvám se ti za nedorozumění vzniklé mou propagací registrace na našem portálu):

Psát se má na SZ...@email.cz ... O registraci se stará Carlos (jeden z velitelů SZ-/ a dobrovolný registrátor).

Tento e-mail zároveň přeposílám na správnou adresu.
Budeme se na tebe těši ;)
Buď s pozdravem

P.s.: Náš registrátor Carlos se ti ozve.
Ageso (Filip K.)




--
M.tel. primární: +420 608 818 212
M.tel. záložní: +420 608 260 456
E-mail: age...@gmail.cz
(dříve ag...@centrum.cz)
Skype: ageso_cz
Jabber: ag...@jabber.cz
IRC: quakenet / #praha
Web: http://szaction.praha12.net/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages