Dobrý den,
Chtěl bych se přihlásit na hru SZ war 2.
Jedu sám za svůj tým ( Alligátors ) - vím o 2 dalších týmech, ke
kterým se při hře mohu připojit - Benešovský medvědi, Garfields.
Tím problém jednotlivce odpadá.
Po dohodě s nima jsem konstatoval, že se tedy sám přihlásím a pak se
připojím k nim.
Děkuji za pochopení a potvrzení o přijetí na tuto akci.
S pozdravem Tracker