[Registrace na SZ WAR !!!] Dotaz

0 views
Skip to first unread message

Slid...@centrum.cz

unread,
Aug 25, 2008, 11:32:12 AM8/25/08
to age...@gmail.com, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Michal zaslal zprávu pomocí kontaktního formuláře na
http://szaction.praha12.net/drupal/contact.

Ahoj, myslite ze je mozne me dat nekdy vedet kdyz pujdete hrat nekde v
okoli prahy? rad bych si zahral par her s nekym skusenym

Ageso

unread,
Aug 29, 2008, 6:41:56 AM8/29/08
to Slid...@centrum.cz, sz-action...@googlegroups.com, sz.action...@gmail.com
Ahoj,
možné to určitě je.
Většina lidí z našeho teamu však nejčastěji jezdí do Milovic.
Myslím, že by však nebyl po domluvě problém tě někde nabrat do auta a vzít tě sebou.
Na našich stránkách máme v podstatě 2 druhy PB akcí: Veřejné a Soukromé.
Ty veřejné uvidíš i jako neregistrovaný a soukromé jsou pouze pro členy našeho týmu (tréninkové akce a pod.)

Pokud máš zájem si s náma zahrát a dát tak vědět o svém zájmu více našim členům .. napiš do našeho fóra. (Buď jako anonim nebo se můžeš zaregistrovat - budeš moct kontrolovat nové příspěvky pomocí trackeru)


(Průběh naší mailové komunikace je možné si také prohlédnout na: http://groups.google.com/group/sz-action-paintball)

S pozdravem,
Ageso

2008/8/25 <Slid...@centrum.cz>



--
M.tel. primární: +420 608 818 212
M.tel. záložní: +420 608 260 456
E-mail: age...@gmail.cz
(dříve ag...@centrum.cz)
Skype: ageso_cz
Jabber: ag...@jabber.cz
IRC: quakenet / #praha
Web: http://szaction.praha12.net/
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages