Ahoj,
možné to určitě je.
Většina lidí z našeho teamu však nejčastěji jezdí do Milovic.
Myslím, že by však nebyl po domluvě problém tě někde nabrat do auta a vzít tě sebou.
Na našich stránkách máme v podstatě 2 druhy PB akcí: Veřejné a Soukromé.
Ty veřejné uvidíš i jako neregistrovaný a soukromé jsou pouze pro členy našeho týmu (tréninkové akce a pod.)
Pokud máš zájem si s náma zahrát a dát tak vědět o svém zájmu více našim členům .. napiš do našeho fóra. (Buď jako anonim nebo se můžeš zaregistrovat - budeš moct kontrolovat nové příspěvky pomocí trackeru)
(Průběh naší mailové komunikace je možné si také prohlédnout na: http://groups.google.com/group/sz-action-paintball)
S pozdravem,
Ageso