Gebze Su Tesisatçısı

3 views
Skip to first unread message

Çatı Merdiveni

<ahsapcatimerdiveni@gmail.com>
unread,
Nov 26, 2021, 3:00:34 AM11/26/21
to Su Tesisatçısı
Gebze tesisat isminden de anlaşılacağı gibi yerel bir tesisat firması değildir. Aslında Kocaeli su tesisat firması olan Gebze su tesisatçısı sektöre başladığı alanı ele alarak ve şehrin merkezi gibi görünen Gebze ilçesini adına katarak işe başlamış ve kısa sürede faaliyetlerine profesyonel su tesisatçı olarak adını duyurmuştur. Ve sonrasında çevre ilçelere hizmet ağını genişleterek Kocaeli tesisat firması olarak tüm ilçelere su tesisatçısı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Gebze tesisat ne iş yapar?
Su tesisat problemlerine cihazlarla müdahale ederek su kaçağı arıza tespiti ve tamir işlemleri. Kırmadan dökmeden pimaş boru tıkanıklığı açma. Kalorifer tesisat su kaçağı tespiti, kalorifer petek temizliği işlemi yapar.

Gebze tesisat sektörde bir çok meslektaşına öncü olarak bilgilerini ve tecrübesini paylaşarak çevre ilçelere yayılarak büyüyen tesisat çözüm merkezi haline gelmiştir.
Gebze tesisat iş ortağı olmayan ancak farklı şahısların adının başına Gebze tesisat ismini ekleyerek müşterilerini yanıltmaya ve taklit bizi taklit ettiklerini görmekte ve duymaktayız Gebze tesisat olarak taklit edilmekten mutluluk duyuyoruz. Ancak potansiyel müşterimizin doğru hizmet alması adına gerekli girişimlerde bulunarak doğru tesisatçı firmasına ulaşmaları konusunda Gebze su tesisatçısı olarak gerekli sosyal paylaşım sitelerinde yaptığımız bilgilendirmelerde eve gelen su tesisatçı ustanın çağırmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar ile bilgi paylaşımları yapmaktayız.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages